Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Mini traktorok értékesítési aukciók » Kubota mini traktorok értékesítési aukciók » Kubota B5000 mini traktor »

Kubota B5000 mini traktor aukción eladó

Kubota B5000
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kubota B5000 mini traktor - Agroline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kubota
Modell: B5000
Típus: mini traktor
Saját tömeg: 750 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Dromore
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-10-09 11:00
Befejezés dátuma: 2026-10-10 20:00
Indulásig: 36 nap 12:0
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 30.
Agroline ID: FE52166
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 11692
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Kubota B5000 mini traktor

Kubota B5000 - 11692
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Kubota X24 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kubota GL21 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
918 óra
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Kubota B7001 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kubota GL19 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar FH16 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki GEAS33 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar AF28 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubishi MT2501 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki TU220 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki TA235 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubishi MT1601 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubishi MT18 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
David Brown J995 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki TF173F mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar AC18 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki TPC213 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval