Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Mini traktorok értékesítési aukciók » Iseki mini traktorok értékesítési aukciók » Iseki TU220 mini traktor »

Iseki TU220 mini traktor aukción eladó

Iseki TU220
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Iseki TU220 mini traktor - Agroline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Iseki
Modell: TU220
Típus: mini traktor
Saját tömeg: 1 100 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Dromore
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-10-09 11:00
Befejezés dátuma: 2026-10-10 20:00
Indulásig: 39 nap 03:4
Feltöltés dátuma: tegnap
Agroline ID: GR52165
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 00216
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Iseki TU220 mini traktor

Iseki TU220 - 00216
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Iseki GEAS33 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki TA235 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki TF173F mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Iseki TPC213 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar FH16 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubish MT225 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar AF28 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kubota KT250F mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubishi MT1601 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar EF116 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kubota GL19 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
David Brown J995 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar AC18 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar 10028 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubishi MKM100 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar CT118 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubishi MT305 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 450 EUR ≈ 3 447 000 Ft
Mini traktor
Hollandia, Marum
Noord Machines BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval