Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Mini traktorok értékesítési aukciók » Mitsubishi mini traktorok értékesítési aukciók » Mitsubishi MT1601 mini traktor »

Mitsubishi MT1601 mini traktor aukción eladó

Mitsubishi MT1601
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Mitsubishi MT1601 mini traktor - Agroline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Mitsubishi
Modell: MT1601
Típus: mini traktor
Helyszín: Egyesült Királyság Dromore
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-28 12:00
Befejezés dátuma: 2026-08-29 19:00
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Agroline ID: NL51535
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 54985
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Mitsubishi MT1601 mini traktor

Mitsubish MT1601 - 54985
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Mitsubishi MKM100 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubishi MT305 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Kubota GL19 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
David Brown J995 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki TF173F mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar AC18 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iseki TPC213 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar 10028 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yanmar CT118 mini traktor
1
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 270 USD ≈ 1 025 000 Ft ≈ 2 809 EUR
Mini traktor
1 627 km
Teljesítmény 26 LE (19.11 kW) Üzemanyag dízel
Japán
EVERY TRADING Co Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mini traktor
3 222 km
Teljesítmény 26.5 LE (19.48 kW) Üzemanyag dízel
Japán
EVERY TRADING Co Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mini traktor
121 óra
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 353 EUR 15 000 SEK ≈ 493 500 Ft
Mini traktor
1990
Teljesítmény 28.55 LE (20.98 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Sebesség 30 km/ó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Svédország, Nykil
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 140 USD ≈ 2 237 000 Ft ≈ 6 132 EUR
Mini traktor
3 528 km
Teljesítmény 46 LE (33.81 kW) Üzemanyag dízel
Japán
EVERY TRADING Co Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 624 EUR 24 390 PLN ≈ 2 052 000 Ft
Mini traktor
Teljesítmény 25 LE (18.38 kW) Kerékképlet 4x4
Lengyelország
Traktor.com.pl
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 570 USD ≈ 1 119 000 Ft ≈ 3 066 EUR
Mini traktor
549 km
Üzemanyag dízel
Japán
EVERY TRADING Co Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mini traktor
767 km
Teljesítmény 26.5 LE (19.48 kW) Üzemanyag dízel
Japán
EVERY TRADING Co Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mitsubishi MT250 PARA PEÇAS mini traktor alkatrésznek
1
Ár érdeklődésre
Mini traktor
Portugália
AGPRONTO - MANUTENÇÃO DE MÁQUINAS, LDA.
Kapcsolatfelvétel az eladóval