Agroline » Kerti gépek értékesítési aukciók » Rézsűkaszák értékesítési aukciók » Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá »

Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá aukción eladó

Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26
298,80 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá - Agroline
Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá | Kép 1 - Agroline
Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá | Kép 2 - Agroline
Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá | Kép 3 - Agroline
Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá | Kép 4 - Agroline
Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá | Kép 5 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
298,80 EUR
Nettó ár
≈ 110 000 Ft
374,99 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: rézsűkaszá
Gyártási év: 2009
Helyszín: Finnország Tuusula
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 12:33
Befejezés dátuma: 2026-09-06 20:50
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Agroline ID: KL52197
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Boom mower Bomford Turner 90-214 / Seppi 125, mfg. 2009, Metko26 rézsűkaszá

Bomford boom mower that has been in farm useTurner 90 boom arm (reach approx. 6.2 m). 2 x cutting heads Seppi H-SMO 125 wide and Bomford 150 wide.Works well and is in good running order.Good for clearing road verges, ditches and banks, as well as cutting vegetation in demanding locations.Call and ask for more information!
Signs of age and use, but working well!
registrationStatus: 3
inspectionStatus: 3
vehicleInsurance: 3
drive: 99
isOperationalHoursUnknown
ceMarkingStatus
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 20 478,09 EUR ≈ 7 540 000 Ft
Rézsűkaszá - kerekes rakodó
2009
14 751 óra
Finnország, Lahti
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 478,09 EUR ≈ 176 000 Ft
Rendfelszedő pótkocsi
2009
2 342 óra
Finnország, Kokkola
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
67 000 EUR ≈ 24 670 000 Ft
Rézsűkaszá - gréder
2009
5 661 óra
Teljesítmény 97 kW (132 LE) Üzemanyag dízel
Finnország, Tuusula
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
rézsűkaszák gyártási év: -től 2006 -ig 2012
13 200 EUR ≈ 4 860 000 Ft
Rézsűkaszá - szemétszállító
2009
480 000 km
Euró Euro 5 Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Finnország, Vantaa River
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
169 500 EUR ≈ 62 410 000 Ft
Rézsűkaszá - teleszkópos kotró
2009
10 000 óra
Euró Euro 3 Teljesítmény 129 kW (176 LE) Üzemanyag dízel Lánctalpas futóműve
Finnország, HYVINKÄÄ
TIEKA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 900 EUR ≈ 1 436 000 Ft
Konténerszállító félpótkocsi
2009
Saját tömeg 5 230 kg
Finnország, Vantaa River
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hígtrágyaszóró
2008
Finnország, Seinäjoki
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 16 055,78 EUR ≈ 5 912 000 Ft
Rézsűkaszá - kerekes rakodó
2008
6 471 óra
Finnország, Masku
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
29 000 EUR ≈ 10 680 000 Ft
Távolsági busz
2009
910 000 km
Euro 5
Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Ülések 54 Ajtók száma 1-2-0
Finnország, Kangasala
Kapcsolatfelvétel az eladóval
54 900 EUR ≈ 20 210 000 Ft
Kerekes traktor
2009
11 992 óra
Teljesítmény 227 LE (167 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Finnország, Kalajoki
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Nyitott platós teherautó
2009
1 799 999 km
Euro 5
Teljesítmény 560 LE (412 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Finnország, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Kauppilan Autohajottamo Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
36 900 EUR ≈ 13 590 000 Ft
Billenős teherautó
2009
835 000 km
Finnország, Siilinjärvi
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 800 EUR ≈ 9 131 000 Ft
Billenős teherautó
2009
531 661 km
Teljesítmény 501 LE (368 kW) Kerékképlet 10x4
Finnország, Hämeenlinna
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 990 EUR ≈ 2 574 000 Ft
Fűnyíró traktor
2009
Teljesítmény 60 LE (44.1 kW)
Finnország, Nilsiä
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
28 000 EUR ≈ 10 310 000 Ft
Rézsűkaszá - lánctalpas kotrógép
2009
14 930 óra
Teljesítmény 118 kW (160 LE)
Finnország, Harjumaa
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
59 700 EUR ≈ 21 980 000 Ft
Kábelrendszer teherautó
2009
487 000 km
Euro 5
Teljesítmény 400 LE (294 kW) Kerékképlet 8x4
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
39 500 EUR ≈ 14 540 000 Ft
Rézsűkaszá - lánctalpas kotrógép
2009
12 954 óra
Teljesítmény 114 kW (155 LE) Üzemanyag dízel
Finnország, Kittilä
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
22 700 EUR ≈ 8 358 000 Ft
Fémhulladékot szállító teherautó
2009
889 999 km
Teljesítmény 620 LE (456 kW) Teherbírás 10 000 kg Kerékképlet 6x2
Finnország, Sastamala
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
34 700 EUR ≈ 12 780 000 Ft
Rézsűkaszá - multifunkciós kompakt rakodógép
2009
9 300 óra
Teljesítmény 55.13 kW (75 LE) Üzemanyag dízel
Finnország, Jyväskylä
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
42 000 EUR ≈ 15 460 000 Ft
Billenős teherautó
2009
1 498 580 km
Teljesítmény 560 LE (412 kW) Teherbírás 16 600 kg
Finnország, Ilomantsi
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval