Agroline » Trágyaszóró berendezések értékesítési aukciók » Hígtrágyaszórók értékesítési aukciók » Joskin hígtrágyaszórók értékesítési aukciók » Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró »

Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró aukción eladó

Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 1 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 2 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 3 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 4 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 5 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 6 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 7 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 8 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 9 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 10 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 11 - Agroline
Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró | Kép 12 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/12
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Joskin
Modell: Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki
Gyártási év: 2008
Helyszín: Finnország Seinäjoki
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-28 15:02
Befejezés dátuma: 2026-09-06 20:30
Feltöltés dátuma: ma
Agroline ID: ER52173
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Joskin Solodisc 6880/32SDH, Disc harrow, 2008, Seinäjoki hígtrágyaszóró

Joskin Solodisc 6880/32SDH disc harrowYear model: 2008Working width: 6.8 metres4-point attachmentGood sprung discsHydraulic locking of side sectionsRoad traffic lights
Normal wear and tear
registrationStatus: 3
inspectionStatus: 3
vehicleInsurance: 3
drive: 99
isOperationalHoursUnknown
ceMarkingStatus
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 637,45 EUR ≈ 232 500 Ft
Hígtrágyaszóró - dízel targonca
2008
3 400 óra
Teherbírás 5 000 kg Üzemanyag dízel Emelési magasság 4,5 m
Finnország, Lempäälä
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hígtrágyaszóró - építőipari felvonó
2008
Emelési magasság 3 m
Finnország, Lohja
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 693,23 EUR ≈ 2 442 000 Ft
Kábelrendszer teherautó
2008
763 286 km
Euro 4
Kerékképlet 8x4
Finnország, Lahti
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
hígtrágyaszórók Joskin gyártási év: -től 2005 -ig 2011
árverés 836,65 EUR ≈ 305 200 Ft
Hígtrágyaszóró - dízel targonca
2008
13 500 óra
Teherbírás 3 500 kg Üzemanyag dízel Emelési magasság 4,86 m Villa hossza 1,2 m
Finnország, Jyväskylä
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 000 EUR ≈ 8 755 000 Ft
Hígtrágyaszóró
2011
Finnország, Siilinjärvi
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 338,65 EUR ≈ 123 500 Ft
Emelőhorgos teherautó
2007
504 167 km
Finnország, Ähtäri
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 302,79 EUR ≈ 1 570 000 Ft
Billenős teherautó
2007
459 719 km
Üzemanyag dízel
Finnország, Leppävirta
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 143,43 EUR ≈ 1 511 000 Ft
Hígtrágyaszóró - lánctalpas kotrógép
2007
20 100 óra
Finnország, Lahti
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hígtrágyaszóró - lánctalpas kotrógép
2007
12 799 óra
Finnország, Siilinjärvi
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 800 EUR ≈ 7 223 000 Ft
Nyergesvontató
2008
1 530 000 km
Euro 4
Teljesítmény 620 LE (456 kW) Kerékképlet 6x4 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Finnország, Jalasjärvi
Kauppilan Autohajottamo Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hígtrágyaszóró - minikotró
2007
1 150 óra
Üzemanyag dízel
Finnország, Alavus
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 318,73 EUR ≈ 116 300 Ft
Rendfelszedő pótkocsi
2009
2 342 óra
Finnország, Kokkola
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
57 004 EUR ≈ 20 790 000 Ft
Hígtrágyaszóró - lánctalpas kotrógép
2008
20 614 óra
Teljesítmény 110 kW (150 LE) Üzemanyag dízel
Finnország, Kotka
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
69 500 EUR ≈ 25 350 000 Ft
Kerekes traktor
2008
11 203 óra
Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Finnország, Raahe
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Alacsony alvázkeretű félpótkocsi
2008
Finnország, Kuopio
Car Office Reijo Roponen Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Konténerszállító félpótkocsi
2008
Teherbírás 32 300 kg Saját tömeg 5 700 kg Tengelyek 3
Finnország, Kerava
TIP Trailer Services
Kapcsolatfelvétel az eladóval
26 000 EUR ≈ 9 485 000 Ft
Billenős teherautó
2008
123 999 km
Teljesítmény 340 LE (250 kW) Kerékképlet 4x4
Finnország, Kittilä
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
29 900 EUR ≈ 10 910 000 Ft
Hígtrágyaszóró - kerekes rakodó
2008
9 000 óra
Teljesítmény 107 kW (146 LE)
Finnország, Kangasala
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
79 000 EUR ≈ 28 820 000 Ft
Hígtrágyaszóró - kerekes rakodó
2008
21 660 óra
Teljesítmény 261 kW (355 LE) Üzemanyag dízel
Finnország, ORAVAINEN
Truck Trading Lundqvist Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 000 EUR ≈ 6 931 000 Ft
Nyergesvontató
2008
380 000 km
Kerékképlet 6x4
Finnország, Kolari
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval