Agroline » Vető és ültető gépek értékesítési aukciók » Mechanikus vetőgépek értékesítési aukciók » Nordsten mechanikus vetőgépek értékesítési aukciók » Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép »

Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép aukción eladó

Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 1 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 2 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 3 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 4 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 5 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 6 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 7 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 8 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 9 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 10 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 11 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 12 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 13 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 14 - Agroline
Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép | Kép 15 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/15
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Nordsten
Modell: Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter
Helyszín: Dánia Aabenraa6624 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-10 13:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Agroline ID: WD52103
Leírás
Teljes külméret: 4,8 m × 1,6 m × 1,85 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 074180
Szín: piros

Részletes információk — Nordsten Såmaskine Nordsten Exact-o-matic 4 meter mechanikus vetőgép

Model KSB
Arbejdsbredde 4 meter
Vogn til vejtransport medfølger
Hjul på såmaskine 10.5/80-18, 6 lags
Ikke muligt at aflæse arealtæller pga uklart display
For further information, please do not hesitate to contact me on telephone kapcsolattartók mutatása or by E-mail on kapcsolattartók mutatása
Sales commission is included in your bid. Auction charges and VAT is added when applicable.
Payment charges (kr 250,- / EUR 25) will be added.
All invoices have 5 days payment terms.
Payment must be registered before seller can be contacted for collection of purchased items
All purchases must be collected within 21 days.
NOTE! No collection can be made without prior agreement with the seller. Collection code is required.
The auction item is approved by the buyer at collection.
The buyer is responsible for all costs and arrangements with regards to collection, transport and export.
Forklift help available (at no cost)
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Mechanikus vetőgép
1999
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 070 EUR 8 000 DKK ≈ 390 400 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 0,004 m
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mechanikus vetőgép
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
55 399 EUR ≈ 20 210 000 Ft
Mechanikus vetőgép
2014
Hatóterület 4 m
Dánia, Dk-7200 Grindsted
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 107 EUR 800 DKK ≈ 39 040 Ft
Mechanikus vetőgép
1986
Hatóterület 2,5 m
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 802,70 EUR 6 000 DKK ≈ 292 800 Ft
Mechanikus vetőgép
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 904 EUR ≈ 5 802 000 Ft
Mechanikus vetőgép
2002
Dánia, Dk-8382 Hinnerup
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 070 EUR 8 000 DKK ≈ 390 400 Ft
Mechanikus vetőgép
1995
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 137 EUR 8 500 DKK ≈ 414 800 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 1,1 m
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 66,89 EUR 500 DKK ≈ 24 400 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 2,25 m
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 668,90 EUR 5 000 DKK ≈ 244 000 Ft
Mechanikus vetőgép
1995
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 204 EUR 9 000 DKK ≈ 439 200 Ft
Mechanikus vetőgép
2004
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mechanikus vetőgép
Dánia, Nykøbing Falster
FMR Landbrugsmaskiner ApS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 074 EUR 15 500 DKK ≈ 756 400 Ft
Mechanikus vetőgép
2001
Hatóterület 4 m
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
RKW Hytibag siloposer 8"x 100 mtr mechanikus vetőgép RKW Hytibag siloposer 8"x 100 mtr mechanikus vetőgép RKW Hytibag siloposer 8"x 100 mtr mechanikus vetőgép
3
Ár érdeklődésre
Mechanikus vetőgép
Dánia, Nykøbing Falster
FMR Landbrugsmaskiner ApS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 300 EUR ≈ 474 200 Ft
Mechanikus vetőgép
1900
Norvégia, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Mechanikus vetőgép
Norvégia, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 300 EUR ≈ 1 204 000 Ft
Mechanikus vetőgép
1900
Hatóterület 2,5 m
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Nordsten 4 mechanikus vetőgép
1
2 117 EUR ≈ 772 300 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 4 m
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 822 EUR ≈ 1 029 000 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 4 m
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval