Agroline » Vető és ültető gépek értékesítési aukciók » Mechanikus vetőgépek értékesítési aukciók » Muratori mechanikus vetőgépek értékesítési aukciók » Muratori 110 mechanikus vetőgép »

Muratori 110 mechanikus vetőgép aukción eladó

Muratori 110
1 137 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Muratori 110 mechanikus vetőgép - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 1 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 2 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 3 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 4 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 5 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 6 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 7 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 8 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 9 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 10 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 11 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 12 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 13 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 14 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 15 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 16 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 17 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 18 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 19 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 20 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 21 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 22 - Agroline
Muratori 110 mechanikus vetőgép | Kép 23 - Agroline
További fotók kérése
1/23
Induló ár:
1 137 EUR
8 500 DKK
≈ 418 700 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Muratori
Modell: 110
Saját tömeg: 250 kg
Helyszín: Dánia Nordjylland
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-04 11:03
Befejezés dátuma: 2026-09-11 09:14
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Agroline ID: ZF51614
Leírás
Hatóterület: 1,1 m
Teljes külméret: 1,25 m × 1,25 m × 1 m
Tengelyek
Gumi: 65 %
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Muratori 110 mechanikus vetőgép

Angol
Make: Muratori
Model: 110
Note: Med netvalse og sæde / with net roller and seat
Year: Unknown
Tires % good: 65
CE marked: Yes
Working width m: 1,1
Transport dim. (L x W x H) m: 1,25 x 1,25 x 1
Weight kg approx: 250
Weight is estimated and non-binding: Yes
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Farm & Forest Equipment

,
 

Agricultural Equipment

Nice machine.


Seeder 110 cm.
Net roller 120 cm.


Seed machine 1 more photos and information - as well as other auctions at www.fymasauctions. Muratori 110 - Med netvalse og sæde / with net roller and seat
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 070 EUR 8 000 DKK ≈ 394 100 Ft
Mechanikus vetőgép
1995
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 070 EUR 8 000 DKK ≈ 394 100 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 0,004 m
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 074 EUR 15 500 DKK ≈ 763 500 Ft
Mechanikus vetőgép
2001
Hatóterület 4 m
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 802,70 EUR 6 000 DKK ≈ 295 500 Ft
Mechanikus vetőgép
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 107 EUR 800 DKK ≈ 39 410 Ft
Mechanikus vetőgép
1986
Hatóterület 2,5 m
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 66,89 EUR 500 DKK ≈ 24 630 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 2,25 m
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 668,90 EUR 5 000 DKK ≈ 246 300 Ft
Mechanikus vetőgép
1995
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 903 EUR ≈ 5 855 000 Ft
Mechanikus vetőgép
2002
Dánia, Dk-8382 Hinnerup
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
55 399 EUR ≈ 20 400 000 Ft
Mechanikus vetőgép
2014
Hatóterület 4 m
Dánia, Dk-7200 Grindsted
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Mechanikus vetőgép
Dánia, Nykøbing Falster
FMR Landbrugsmaskiner ApS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
RKW Hytibag siloposer 8"x 100 mtr mechanikus vetőgép RKW Hytibag siloposer 8"x 100 mtr mechanikus vetőgép RKW Hytibag siloposer 8"x 100 mtr mechanikus vetőgép
3
Ár érdeklődésre
Mechanikus vetőgép
Dánia, Nykøbing Falster
FMR Landbrugsmaskiner ApS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 3 m Sorok száma 19
Románia, Târnava
AGC
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Mechanikus vetőgép
1900
Norvégia, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 033 EUR ≈ 380 400 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 4 m
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 017 EUR ≈ 374 500 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 4 m
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Stegsted 250 mechanikus vetőgép Stegsted 250 mechanikus vetőgép Stegsted 250 mechanikus vetőgép
3
1 157 EUR ≈ 426 000 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 2,5 m
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 074 EUR ≈ 395 400 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 4 m
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Stegsted 3 mechanikus vetőgép
1
1 117 EUR ≈ 411 300 Ft
Mechanikus vetőgép
Hatóterület 3 m
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 300 EUR ≈ 478 700 Ft
Mechanikus vetőgép
1900
Norvégia, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Mechanikus vetőgép
1900
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval