Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » Valmet kerekes traktorok értékesítési aukciók » Valmet 505 kerekes traktor »

Valmet 505 kerekes traktor aukción eladó

Valmet 505
5 686 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Valmet 505 kerekes traktor - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 17 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 18 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 19 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 20 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 21 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 22 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 23 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 24 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 25 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 26 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 27 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 28 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 29 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 30 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 31 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 32 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 33 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 34 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 35 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 36 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 37 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 38 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 39 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 40 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 41 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 42 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 43 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 44 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 45 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 46 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 47 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 48 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 49 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 50 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 51 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 52 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 53 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 54 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 55 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 56 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 57 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 58 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 59 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 60 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 61 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 62 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 63 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 64 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 65 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 66 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 67 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 68 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 69 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 70 - Agroline
Valmet 505 kerekes traktor | Kép 71 - Agroline
1/71
Induló ár:
5 686 EUR
Nettó ár
42 500 DKK
≈ 2 074 000 Ft
7 107,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Valmet
Modell: 505
Típus: kerekes traktor
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1419979
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-31 11:22
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 25.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 4,4 m, magasság - 2,555 m
Motor
Üzemanyag: dízel
Kiegészítő berendezés
Teljesítményleadó tengely
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 500181

Részletes információk — Valmet 505 kerekes traktor

Funktionstestet ved auktionsoprettelse:Ja, funktionstestet af sælgerHvad omfattede funktionstesten:Motor startet og kørte
Kørsel / bevægelse testet
Arbejdsfunktion(er) testetInformation om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste 12 månederInformation fra nuværende ejer:Ikke yderligere kendte fejl end normale utætheder og lækage ved en brugt maskineKendte anmærkninger og fejl:Den lækker bremsevæskeDækkenes stand:Bagdæk er slidt
Køretøjets årgang er indhentet hos Transportstyrelsen: 1983
Årgang ifølge typeskilt: 1983
Træk: 2WD
Køretøjsstatus: Registreret
Seneste godkendte syn: 2006-04-05
Øvrige mål: Ballekammeret er 47 cm bred og 36 cm høj
Analoge driftstimer: 7547 h
Bredde: 1900 mm
Forefindes både registreringsattestens del 1 & 2?
Udstyret med
Hydraulikudtag bag 1 dobbelt og 1
Trepunktsløft
Hitchkrog
Servostyring
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
17 367 EUR ≈ 6 335 000 Ft
Kerekes traktor
1994
4 010 óra
Teljesítmény 85 LE (62.48 kW) Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 001 EUR ≈ 2 919 000 Ft
Kerekes traktor
1985
10 387 óra
Teljesítmény 88 LE (64.68 kW) Homlokrakodó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 9 365 EUR 70 000 DKK ≈ 3 416 000 Ft
Kerekes traktor
1991
9 322 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes traktorok Valmet
10 008 EUR ≈ 3 651 000 Ft
Kerekes traktor
1994
7 517 óra
Teljesítmény 67 LE (49.25 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 339 EUR ≈ 3 407 000 Ft
Kerekes traktor
1984
10 192 óra
Teljesítmény 80 LE (58.8 kW) Kerékképlet 4x4 Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 090 EUR 53 000 DKK ≈ 2 587 000 Ft
Kerekes traktor
1992
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
21 381 EUR ≈ 7 800 000 Ft
Kerekes traktor
1991
9 261 óra
Teljesítmény 85 LE (62.48 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 015 EUR ≈ 4 383 000 Ft
Kerekes traktor
6 959 óra
Teljesítmény 110 LE (81 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26 890 EUR 201 000 DKK ≈ 9 809 000 Ft
Kerekes traktor
97 479 óra
Teljesítmény 211 LE (155 kW) Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 8 161 EUR 61 000 DKK ≈ 2 977 000 Ft
Kerekes traktor
6 001 óra
Teljesítmény 152 LE (112 kW) Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 548,50 EUR 4 100 DKK ≈ 200 100 Ft
Kerekes traktor
2016
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 45 750 EUR 342 000 DKK ≈ 16 690 000 Ft
Kerekes traktor
6 986 óra
Teljesítmény 370 LE (272 kW) Üzemanyag dízel ISOBUS
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 2 007 EUR 15 000 DKK ≈ 732 000 Ft
Kerekes traktor
747 óra
Teljesítmény 16.86 LE (12.39 kW) Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 940 EUR 14 500 DKK ≈ 707 600 Ft
Kerekes traktor
2017
339 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 1 672 EUR 12 500 DKK ≈ 610 000 Ft
Kerekes traktor
Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 749,20 EUR 5 600 DKK ≈ 273 300 Ft
Kerekes traktor
2026
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 61 410 EUR 459 000 DKK ≈ 22 400 000 Ft
Kerekes traktor
763 óra
Teljesítmény 188 LE (138 kW) Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 5 485 EUR 41 000 DKK ≈ 2 001 000 Ft
Kerekes traktor
1964
Üzemanyag dízel Sebesség 35 km/ó
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 187,30 EUR 1 400 DKK ≈ 68 320 Ft
Kerekes traktor
2007
Üzemanyag benzin
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 53 680 Ft
Kerekes traktor
2012
Teljesítmény 3.13 LE (2.3 kW)
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark