Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » Husqvarna kerekes traktorok értékesítési aukciók » Husqvarna Lf80 kerekes traktor »

Husqvarna Lf80 kerekes traktor aukción eladó

Husqvarna Lf80
749,20 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Husqvarna Lf80 kerekes traktor - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 17 - Agroline
Husqvarna Lf80 kerekes traktor | Kép 18 - Agroline
1/18
Induló ár:
749,20 EUR
Nettó ár
5 600 DKK
≈ 273 300 Ft
936,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Husqvarna
Modell: Lf80
Típus: kerekes traktor
Gyártási év: 2026
Saját tömeg: 82 kg
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1422124
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-31 11:54
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 25.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 0,6 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 202603100220

Részletes információk — Husqvarna Lf80 kerekes traktor

Funktionstestet ved auktionsoprettelse:Ja, funktionstestet af sælgerHvad omfattede funktionstesten
:Motor startet og kørte
Kørsel / bevægelse testet
Arbejdsfunktion(er) testetInformation om brug:Genstanden har været i brug frem til auktionsstartKendte anmærkninger og fejl:Fremstår med minimal slidtage og brugsporService:Har indgået serviceaftale
År ifølge: Typeskilt
Effekt: 3.6lW
Læssehjælp: Læssehjælp efter aftale med sælgeren
Bredde: 400 m
Højde: 1.2 m
Pladens bredde: 400 mm
CE-mærkning
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 321,10 EUR 2 400 DKK ≈ 117 100 Ft
Kerekes traktor
2021
36 óra
Üzemanyag benzin
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 227,40 EUR 1 700 DKK ≈ 82 960 Ft
Kerekes traktor
2021
Üzemanyag benzin
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Ár érdeklődésre
Kerekes traktor
2026
Állapot új
1 óra
Teljesítmény 336 LE (247 kW) ISOBUS
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
25 395 EUR ≈ 9 264 000 Ft
Kerekes traktor
2026
Állapot új
Teljesítmény 50 LE (36.75 kW) Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
21 381 EUR ≈ 7 800 000 Ft
Kerekes traktor
2026
Állapot új
Teljesítmény 50 LE (36.75 kW) Teherbírás 2 500 kg Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
38 775 EUR ≈ 14 140 000 Ft
Kerekes traktor
2026
4 óra
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
84 500 EUR ≈ 30 820 000 Ft
Kerekes traktor
2026
Állapot új
2 óra
Teljesítmény 205 LE (151 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
80 253 EUR ≈ 29 280 000 Ft
Kerekes traktor
2026
Teljesítmény 205 LE (151 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
46 803 EUR ≈ 17 070 000 Ft
Kerekes traktor
2026
4 óra
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Homlokrakodó
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
169 899 EUR ≈ 61 980 000 Ft
Kerekes traktor
2026
3 óra
Teljesítmény 336 LE (247 kW) Hárompontos kapcsolórendszer
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 338 EUR 10 000 DKK ≈ 488 000 Ft
Kerekes traktor
2007
Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
109 849 EUR ≈ 40 070 000 Ft
Kerekes traktor
2026
Dánia, Dk-7200 Grindsted
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 695,70 EUR 5 200 DKK ≈ 253 800 Ft
Kerekes traktor
2021
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
80 253 EUR ≈ 29 280 000 Ft
Kerekes traktor
2026
Állapot új
2 óra
Teljesítmény 205 LE (151 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
30 480 EUR ≈ 11 120 000 Ft
Kerekes traktor
2026
Teljesítmény 50 LE (36.75 kW) Homlokrakodó
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kerekes traktor
2025
8 000 óra
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
30 747 EUR ≈ 11 220 000 Ft
Kerekes traktor
2025
Állapot új
Teljesítmény 50 LE (36.75 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
84 500 EUR ≈ 30 820 000 Ft
Kerekes traktor
2025
Állapot új
Teljesítmény 205 LE (151 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
84 500 EUR ≈ 30 820 000 Ft
Kerekes traktor
2025
2 óra
Teljesítmény 205 LE (151 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kerekes traktor
2025
35 óra
Teljesítmény 62 LE (45.57 kW)
Dánia, Nykøbing Falster
FMR Landbrugsmaskiner ApS
Kapcsolatfelvétel az eladóval