Agroline » Tartozékok értékesítési aukciók » Berendezés a mezőgazdasági gépek értékesítési aukciók » Homlokrakodók értékesítési aukciók » Ålö homlokrakodók értékesítési aukciók » Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó »

Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó aukción eladó

Ålö 55, 2010, Salo
848,61 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó - Agroline
Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó | Kép 1 - Agroline
Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó | Kép 2 - Agroline
Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó | Kép 3 - Agroline
Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó | Kép 4 - Agroline
Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó | Kép 5 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
848,61 EUR
Nettó ár
≈ 309 600 Ft
1 065,01 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Ålö
Modell: 55, 2010, Salo
Típus: homlokrakodó
Gyártási év: 2010
Helyszín: Finnország Salo
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-26 11:08
Befejezés dátuma: 2026-09-02 19:40
Feltöltés dátuma: tegnap
Agroline ID: BK52197
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Ålö 55, 2010, Salo homlokrakodó

Front loader without brackets.-hydraulic locking-additional hydraulics 1x-Euro hitchUsed daily on a cattle farm.
Play in the pins and adapter plate.Seal kits in the lifting cylinders renewed.
registrationStatus: 3
soldForFixing: 2
inspectionStatus: 3
vehicleInsurance: 3
isOperationalHoursUnknown
ceMarkingStatus
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
800 EUR ≈ 291 800 Ft
Mobil benzinkút
2011
Térfogat 430 l 0 tároló
Finnország, Hamina
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 20 478,09 EUR ≈ 7 470 000 Ft
Kerekes rakodó
2009
14 751 óra
Finnország, Lahti
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
59 900 EUR ≈ 21 850 000 Ft
Gumikerekes kotró
2010
12 000 óra
Teljesítmény 122 kW (166 LE)
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
homlokrakodók Ålö gyártási év: -től 2007 -ig 2013
792 EUR ≈ 288 900 Ft
Műszerfal
57140-26603-71
Finnország, Pietarsaari
Jannen Trukki
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 900 EUR ≈ 9 083 000 Ft
Kábelrendszer teherautó
2010
810 000 km
Euro 5
Teljesítmény 420 LE (309 kW) Teherbírás 15 250 kg Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés rugó/rugó
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 478,09 EUR ≈ 174 400 Ft
Rendfelszedő pótkocsi
2009
2 342 óra
Finnország, Kokkola
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 641 EUR ≈ 233 800 Ft
Mezőgazdasági pótkocsi
2011
Tengelyek 1
Finnország, Kaarina
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 900 EUR ≈ 6 895 000 Ft
Platós teherautó
2010
420 000 km
Euro 5
Teljesítmény 250 LE (184 kW) Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 900 EUR ≈ 7 259 000 Ft
Dobozos teherautó
2011
488 000 km
Teljesítmény 280 LE (206 kW) Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
39 500 EUR ≈ 14 410 000 Ft
Gumikerekes kotró
2010
19 532 óra
Teljesítmény 90 kW (122 LE) Üzemanyag dízel
Finnország, Lemu
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 700 EUR ≈ 4 633 000 Ft
Szemétszállító
2010
369 000 km
Teljesítmény 330 LE (243 kW) Üzemanyag dízel Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Finnország, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Kauppilan Autohajottamo Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 800 EUR ≈ 7 223 000 Ft
Nyergesvontató
2011
943 000 km
Euro 5
Teljesítmény 420 LE (309 kW) Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
IVECO 440S42 nyergesvontató
1
Ár érdeklődésre
Nyergesvontató
2011
725 000 km
Euro 5
Teljesítmény 450 LE (331 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/pneumatikus Hajtás típus hátsókerék hajtás
Finnország, Salo
TL-Tech&Trading
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 500 EUR ≈ 5 654 000 Ft
Vontató
2010
395 000 km
Kerékképlet 4x2
Finnország, Lieto
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
20 000 EUR ≈ 7 296 000 Ft
Konténer teherautó
2010
1 890 000 km
Euro 5
Teljesítmény 540 LE (397 kW) Kerékképlet 8x4 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Finnország, Oulu
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 143,43 EUR ≈ 1 511 000 Ft
Dízel targonca
2008
3 400 óra
Teherbírás 5 000 kg Üzemanyag dízel Emelési magasság 4,5 m
Finnország, Lempäälä
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
59 700 EUR ≈ 21 780 000 Ft
Kábelrendszer teherautó
2009
487 000 km
Euro 5
Teljesítmény 400 LE (294 kW) Kerékképlet 8x4
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Dobozos teherautó
2010
1 439 999 km
Teljesítmény 460 LE (338 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 13 400 kg Térfogat 46,08 m³ Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Finnország, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Kauppilan Autohajottamo Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 900 EUR ≈ 3 611 000 Ft
Turistabusz
2010
1 326 000 km
Euro 5
Teljesítmény 290 LE (213 kW) Üzemanyag dízel Ülések 52
Finnország
Vekka Group Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval