Baklaster for traktor hátsó kotrógép aukción eladó

Baklaster for traktor
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Baklaster for traktor hátsó kotrógép - Agroline
Baklaster for traktor hátsó kotrógép | Kép 1 - Agroline
Baklaster for traktor hátsó kotrógép | Kép 2 - Agroline
Baklaster for traktor hátsó kotrógép | Kép 3 - Agroline
Baklaster for traktor hátsó kotrógép | Kép 4 - Agroline
Baklaster for traktor hátsó kotrógép | Kép 5 - Agroline
Baklaster for traktor hátsó kotrógép | Kép 6 - Agroline
Baklaster for traktor hátsó kotrógép | Kép 7 - Agroline
Baklaster for traktor hátsó kotrógép | Kép 8 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/8
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Gyártási év: 1995
Helyszín: Norvégia Oppdal
Kereskedői cikkszám: 626127
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 19:56
Befejezés dátuma: 2026-09-10 20:30
Feltöltés dátuma: tegnap
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Baklaster for traktor hátsó kotrógép

merke: Baklaster
Baklaster for traktor med skuffe og hydrauliske sylindere. Lasteren monteres bak på traktor og er aktuelt for enkel håndtering av masse
ved
flis
stein og annet gårdsrelatert materiale der bakmontert lasterløsning er egnet. Objektet har synlig bruks
lagrings- og værslitasje
med rust og lakkslitasje på ramme
skuffe og innfestingspunkter. Funksjon er ikke dokumentert
Høydepunkter
Baklaster for traktor
Skuffe medfølger
Hydraulisk sylindermontering
Mekanisk innfesting for traktor
Egnet til enklere siste- og håndteringsarbeid
Aktuell som prosjekt
deleobjekt eller tilpassing
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Kerekes traktor
1995
11 609 óra
Teljesítmény 95.17 LE (69.95 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 805 kg Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer Sebesség 40 km/ó
Norvégia, Snillfjord
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,52 EUR 1 000 NOK ≈ 34 060 Ft
Csuklós dömper
1995
16 464 óra
Üzemanyag dízel
Norvégia, Geilo
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 181 EUR 56 000 NOK ≈ 1 908 000 Ft
Lánctalpas dömper
1995
3 221 óra
Norvégia, Lindesnes
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 92,52 EUR 1 000 NOK ≈ 34 060 Ft
Rendrevágó fűkasza
1995
Típus felrögzített fűnyíró Hatóterület 2,5 m
Norvégia, Bodø
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hígtrágyaszóró
1995
Norvégia, Eidsdal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hókotró tolólap
1995
Norvégia, Vinstra
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 551 EUR 60 000 NOK ≈ 2 044 000 Ft
Billenős teherautó
1996
798 973 km
Teljesítmény 450 LE (331 kW) Teherbírás 16 580 kg
Norvégia, Hurdal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 758 EUR 19 000 NOK ≈ 647 200 Ft
Motoros traktor
1996
123 óra
Teljesítmény 16 LE (11.76 kW) Üzemanyag benzin Kerékképlet 4x4
Norvégia, Hokkåsen
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tömlődob
1996
Norvégia, Kirkenes
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gumikerekes kotró
1996
15 000 óra
Norvégia, Sande I Vestfold
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,52 EUR 1 000 NOK ≈ 34 060 Ft
Kultivátor
1996
Norvégia, Hønefoss
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Magasból mentő
1995
36 000 km
Teljesítmény 360 LE (265 kW) Kerékképlet 6x2
Norvégia, Jessheim
Liftservice A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 800 EUR ≈ 662 800 Ft
Trágyaszivattyú
1995
Norvégia, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 700 EUR ≈ 994 100 Ft
Pneumatikus gabonaszállító
1995
Norvégia, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 600 EUR ≈ 1 694 000 Ft
Mechanikus vetőgép
1995
Norvégia, Hedmark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 500 EUR ≈ 1 289 000 Ft
Útegyengető
1995
Hatóterület 3 m
Norvégia, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 700 EUR ≈ 3 940 000 Ft
Billenős teherautó
1995
250 000 km
Euro 1
Teljesítmény 209 LE (154 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 7 325 kg Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés rugó/rugó
Norvégia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 508,80 EUR 5 500 NOK ≈ 187 400 Ft
Víztartály utánfutó
1997
Térfogat 12 000 l Tengelyek 1
Norvégia, Heggedal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
1997
14 936 óra
Teherbírás 4 000 kg Üzemanyag dízel
Norvégia, Rådal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 100 EUR ≈ 2 614 000 Ft
Mechanikus vetőgép
1995
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval