Agroline » Szálastakarmány betakarítás gépei értékesítési aukciók » Kaszálógépek értékesítési aukciók » Rendrevágó fűkaszák értékesítési aukciók » Kuhn rendrevágó fűkaszák értékesítési aukciók » Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza »

Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza aukción eladó

Kuhn FC250G
92,09 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 1 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 2 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 3 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 4 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 5 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 6 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 7 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 8 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 9 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 10 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 11 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 12 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 13 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 14 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 15 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 16 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 17 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 18 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 19 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 20 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 21 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 22 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 23 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 24 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 25 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 26 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 27 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 28 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 29 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 30 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 31 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 32 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 33 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 34 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 35 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 36 - Agroline
Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza | Kép 37 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/37
Induló ár:
92,09 EUR
1 000 NOK
≈ 33 590 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kuhn
Modell: FC250G
Gyártási év: 1995
Saját tömeg: 1 080 kg
Helyszín: Norvégia Bodø
Kereskedői cikkszám: 624270
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 10:51
Befejezés dátuma: 2026-09-08 14:06
Feltöltés dátuma: tegnap
Leírás
Típus: felrögzített fűnyíró
Hatóterület: 2,5 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: narancs

Részletes információk — Kuhn FC250G rendrevágó fűkasza

1995 KUHN Slåmaskin FC250G - Slåmaskin
Informasjon
Modell: KUHN FC 250 G
Årsmodell: 1995
Serienummer: 950337
Type: Slept skiveslåmaskin med stengelbehandler
Arbeidsbredde: ca. 2,50 meter
Antall skiver: normalt 5
Tilkobling: Trepunktens løftearmer
Drift: Kraftoverføringsaksel
Betjening: Hydraulisk løft og sideforskyvning
Oppgitt egenvekt for tilsvarende FC 250 G: ca. 1 080 kg
Stengelbehandler
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Kerekes traktor
1995
11 609 óra
Teljesítmény 95.17 LE (69.95 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 805 kg Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer Sebesség 40 km/ó
Norvégia, Snillfjord
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 868 EUR 42 000 NOK ≈ 1 411 000 Ft
Lánctalpas dömper
1995
3 221 óra
Norvégia, Lindesnes
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hígtrágyaszóró
1995
Norvégia, Eidsdal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
rendrevágó fűkaszák Kuhn gyártási év: -től 1992 -ig 1998
árverés 5 525 EUR 60 000 NOK ≈ 2 016 000 Ft
Kerekes rakodó
1995
9 256 óra
Norvégia, Trones
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hókotró tolólap
1995
Norvégia, Vinstra
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,09 EUR 1 000 NOK ≈ 33 590 Ft
Felszerelt hófúvó
1995
Norvégia, Froland
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 670 EUR 29 000 NOK ≈ 974 200 Ft
Billenős teherautó
1996
798 973 km
Teljesítmény 450 LE (331 kW) Teherbírás 16 580 kg
Norvégia, Hurdal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR 19 000 NOK ≈ 638 200 Ft
Motoros traktor
1996
123 óra
Teljesítmény 16 LE (11.76 kW) Üzemanyag benzin Kerékképlet 4x4
Norvégia, Hokkåsen
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Tömlődob
1996
Norvégia, Kirkenes
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 868 EUR 42 000 NOK ≈ 1 411 000 Ft
Kerekes rakodó
1994
11 416 óra
Teljesítmény 159 kW (216 LE) Üzemanyag dízel
Norvégia, Svorkmo
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,09 EUR 1 000 NOK ≈ 33 590 Ft
Kultivátor
1996
Norvégia, Hønefoss
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gumikerekes kotró
1996
15 000 óra
Norvégia, Sande I Vestfold
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,09 EUR 1 000 NOK ≈ 33 590 Ft
Ratrak
1994
Norvégia, Ringebu
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 881 EUR 53 000 NOK ≈ 1 780 000 Ft
Alacsony alvázkeretű félpótkocsi
1996
1 000 km
Teherbírás 38 920 kg
Norvégia, Tistedal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 565 EUR 17 000 NOK ≈ 571 100 Ft
Mezőgazdasági pótkocsi
1996
Teherbírás 3 060 kg Saját tömeg 930 kg Tengelyek 1
Norvégia, Oslo
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 510 700 Ft
Rotációs kasza
1999
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Magasból mentő
1995
36 000 km
Teljesítmény 360 LE (265 kW) Kerékképlet 6x2
Norvégia, Jessheim
Liftservice A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 800 EUR ≈ 656 600 Ft
Trágyaszivattyú
1995
Norvégia, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 700 EUR ≈ 984 900 Ft
Pneumatikus gabonaszállító
1995
Norvégia, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 600 EUR ≈ 1 678 000 Ft
Mechanikus vetőgép
1995
Norvégia, Hedmark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval