Agroline » Kerti gépek értékesítési aukciók » Fűnyíró traktorok értékesítési aukciók » Daewoo fűnyíró traktorok értékesítési aukciók » Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1390 hirdetés
8 éve az Agroline-nál
8 éve az Agroline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor aukción eladó

Daewoo DAXRM224
1 600 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 1 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 2 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 3 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 4 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 5 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 6 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 7 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 8 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 9 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 10 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 11 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 12 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 13 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 14 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 15 - Agroline
Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor | Kép 16 - Agroline
További fotók kérése
1/16
Induló ár:
1 600 EUR
Nettó ár
≈ 589 100 Ft
1 936 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Daewoo
Modell: DAXRM224
Gyártási év: 2025
Helyszín: Hollandia Drachten
Kereskedői cikkszám: A1-39135-136
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 20:24
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Leírás
Hatóterület: 0,61 m
Vágási magasság: 75 mm
A tartály térfogata: 150 l
Motor
Teljesítmény: 5.99 LE (4.4 kW)
Üzemanyag: benzin
Térfogat: 224 cm³
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Daewoo DAXRM224 fűnyíró traktor

Angol
Equipped with manual, rated power 4.4KW; Max blade speed 2800rpm; 224cc, cutting height 35-75mm; 5 positions; storage container 150L , 4 gears; Working width: 610cm; Gasoline engine; Collection container; Unused in box
Werkbreedte: 610cm
Voorzien van handgeschakeld
nominaal vermogen 4,4KW
max mes snelheid 2800tpm
maaihoogte 35-75mm
5 standen
opslagcontainer 150L
4 versnellingen
Benzinemotor
Opvang container
Ongebruikt in doos
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Fűnyíró traktor - benzines láncfűrész
2025
Hollandia, Wijchen
árverés 1 300 EUR ≈ 478 700 Ft
Fűnyíró traktor - mini dömper
2026
Hollandia, Horst
árverés 1 300 EUR ≈ 478 700 Ft
Fűnyíró traktor - mini dömper
2026
Hollandia, Horst
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
fűnyíró traktorok Daewoo gyártási év: -től 2022
árverés 1 300 EUR ≈ 478 700 Ft
Fűnyíró traktor - mini dömper
2026
Hollandia, Horst
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Fűnyíró traktor - döngölő
2026
Hollandia, Online
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Fűnyíró traktor - betonfűrész
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 700 EUR ≈ 257 700 Ft
Fűnyíró traktor - aszfaltvágó
2026
Teljesítmény 9.56 kW (13 LE) Vágási mélység 170 mm
Hollandia, Horst
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Fűnyíró traktor - présgép
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Fűnyíró traktor - betonfűrész
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 550 EUR ≈ 202 500 Ft
Fűnyíró traktor - lapvibrátor
2026
Hollandia, Horst
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Fűnyíró traktor - hegesztőgép
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Fűnyíró traktor - présgép
2026
Krimpelési tartomány 63 mm Rögzítési erő 500 t
Hollandia, Cruquius
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Fűnyíró traktor - hegesztő aggregátor
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Lombfúvó
2026
Üzemanyag dízel
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Fűnyíró traktor - hegesztő aggregátor
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Fűnyíró traktor - présgép
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 450 EUR ≈ 165 700 Ft
Fűnyíró traktor - lapvibrátor
2026
Hollandia, Horst
Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor
3
árverés 1 900 EUR ≈ 699 600 Ft
Fűnyíró traktor - raktársátor
2025
Hollandia, Drachten
Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház
3
árverés 1 900 EUR ≈ 699 600 Ft
Fűnyíró traktor - konténerház
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 1 950 EUR ≈ 718 000 Ft
Fűnyíró traktor - raklap állvány
2025
Hollandia, Ysselsteyn