Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1390 hirdetés
8 éve az Agroline-nál
8 éve az Agroline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor aukción eladó

Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m
1 900 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor - Agroline
Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor | Kép 1 - Agroline
Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor | Kép 2 - Agroline
Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor | Kép 3 - Agroline
További fotók kérése
1/3
Induló ár:
1 900 EUR
Nettó ár
≈ 699 600 Ft
2 299 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: raktársátor
Gyártási év: 2025
Helyszín: Hollandia Drachten
Kereskedői cikkszám: A1-39134-78
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-06 21:45
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 30.
Leírás
Teljes külméret: 9,2 m × 4,3 m × 4,3 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Rhino-Cross-Shelter 143014R - 9,2x4,3x4,3 m raktársátor

Angol
Equipped with storage tent / storage shelter; girth truss/tube system; galvanized; both ends a door; color white; including assembly manual; unused in metal box (transport dimensions 282x74x44 cm)
brand: Rhino-Cross-Shelter
Voorzien van opslagtent / opslag shelter
singel trussen-/buizensysteem
gegalvaniseerd
beide uiteinden een deur
kleur wit
inclusief montage handleiding
ongebruikt in metalen kist (transport afmetingen 282x74x44 cm)
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház
3
árverés 1 900 EUR ≈ 699 600 Ft
Konténerház
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 1 850 EUR ≈ 681 200 Ft
Betonkeverő
2026
Hollandia, Tijnje
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Horst
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
raktársátrak gyártási év: -től 2022
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Ollós emelő
2025
Hollandia, Wijchen
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Konténerház
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Kerekes rakodó
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 1 600 EUR ≈ 589 100 Ft
Raktársátor - talajfúró
2026
Hollandia, Tijnje
árverés 775 EUR ≈ 285 400 Ft
Motorkerékpár
2025
Hollandia, Drachten
árverés 625 EUR ≈ 230 100 Ft
Quad
2025
Hollandia, Drachten
árverés 950 EUR ≈ 349 800 Ft
Ágaprító
2025
Hollandia, Drachten
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Dobozos pótkocsi
2025
Hollandia, Drunen
árverés 5 500 EUR ≈ 2 025 000 Ft
Minikotró
2025
Üzemanyag dízel
Hollandia, Drachten
árverés 525 EUR ≈ 193 300 Ft
Motorkerékpár
2025
Teljesítmény 9 LE (6.62 kW)
Hollandia, Drachten
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Személygépkocsi utánfutó
2025
Tengelyek 1 Kerékpozíció külső platform
Hollandia, Veen
árverés 7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Dízel targonca
2025
Üzemanyag elektromos
Hollandia, Wijchen
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Moped
2025
Hollandia, De Lier
árverés 10 000 EUR ≈ 3 682 000 Ft
Konténerház
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Dízel targonca
2025
Üzemanyag elektromos
Hollandia, Wijchen