Agroline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Mezőgazdasági abroncsok értékesítési aukciók » Traktor gumiabroncsok értékesítési aukciók » Armour traktor gumiabroncsok értékesítési aukciók » Új Armour 152D traktor gumiabroncs »

Armour 152D traktor gumiabroncs aukción eladó

Armour 152D
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Armour 152D traktor gumiabroncs - Agroline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Armour
Modell: 152D
Abroncskonstrukció: pneumatikus, radiál
Méret: 600/70 R30
Gyártási év: 2026
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 28 nap 11:36
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Agroline ID: UJ52146
Leírás
Mennyiség: 2
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Új Armour 152D traktor gumiabroncs

Unused 2026 Armour 600/70R30 152D Tyre (2 of)
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új Armour 650/65 R38 traktor gumiabroncs
1
árverés Árverés
Traktor gumiabroncs
Állapot új
650/65 R38
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új ITR ITR 1400 x 24 traktor gumiabroncs új ITR ITR 1400 x 24 traktor gumiabroncs
2
500 EUR ≈ 182 400 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
Hollandia, Venlo
SMITMA B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
BKT 650/65 R42 traktor gumiabroncs
1
6 500 EUR ≈ 2 371 000 Ft
Traktor gumiabroncs
650/65 R42
Németország, Espelkamp
Agravis Technik Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
traktor gumiabroncsok Armour gyártási év: -től 2023
10 200 EUR ≈ 3 721 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
750/70R44
Németország, Fröndenberg
AGRAVIS Technik Lenne-Lippe GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 900 EUR ≈ 3 247 000 Ft
Traktor gumiabroncs
480/70R34
Németország, Calbe
Agravis Technik Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 900 EUR ≈ 3 611 000 Ft
Traktor gumiabroncs
650/65 R42
Németország, Sittensen
A1-Traktor.de
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 641 EUR ≈ 1 693 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
Németország, Kastl
Fliegl Agro-Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 737 EUR ≈ 998 400 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
Németország, 27793 Wildeshausen
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 200 EUR ≈ 2 626 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
600/65 R38
Németország, Bad Lauterberg / Barbis
Deppe & Stücker GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
500 EUR ≈ 182 400 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
14.00 R24
Hollandia, Venlo
SMITMA B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Michelin 600/60 R30 traktor gumiabroncs
1
5 600 EUR ≈ 2 043 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
600/60R30
Németország, Brakel
AGRAVIS Technik Lenne-Lippe GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 100 EUR ≈ 1 496 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
500/70 R24
Németország, Friedberg
Gruma Nutzfahrzeuge GmbH - Test
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 900 EUR ≈ 1 058 000 Ft
Traktor gumiabroncs
600/50 R22.5
Németország, Grimma
Agravis Technik Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 605 EUR ≈ 585 500 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
hajtott tengely
négyévszakos 710/70 R42
Szlovákia
Agro Tech Solution
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 300 EUR ≈ 1 204 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
600/70 R30
Németország, Beckum
AGRAVIS Technik Lenne-Lippe GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új BKT 4X 400/70 R24 traktor gumiabroncs új BKT 4X 400/70 R24 traktor gumiabroncs új BKT 4X 400/70 R24 traktor gumiabroncs
3
2 558 EUR ≈ 933 100 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
Németország, 49688 Lastrup
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Traktor gumiabroncs
Hollandia, Hapert
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 900 EUR ≈ 2 882 000 Ft
Traktor gumiabroncs
650/65 R42
Németország, Bockel - Gyhum
Fricke Landmaschinen GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Michelin 600/60 R30 traktor gumiabroncs
1
5 600 EUR ≈ 2 043 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
600/60R30
Németország, Brakel
AGRAVIS Technik Lenne-Lippe GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Trelleborg VF710/60 R38 & VF900/65 R46 traktor gumiabroncs új Trelleborg VF710/60 R38 & VF900/65 R46 traktor gumiabroncs új Trelleborg VF710/60 R38 & VF900/65 R46 traktor gumiabroncs
3
27 965 EUR ≈ 10 200 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
Németország, Wildeshausen
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval