Agroline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Mezőgazdasági abroncsok értékesítési aukciók » Traktor gumiabroncsok értékesítési aukciók » ABC traktor gumiabroncsok értékesítési aukciók » ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs »

ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs aukción eladó

ABC Simex 23.1/18-26
133,80 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs - Agroline
ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs | Kép 1 - Agroline
ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs | Kép 2 - Agroline
ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs | Kép 3 - Agroline
ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs | Kép 4 - Agroline
ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs | Kép 5 - Agroline
ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs | Kép 6 - Agroline
ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs | Kép 7 - Agroline
További fotók kérése
1/7
Induló ár:
133,80 EUR
1 000 DKK
≈ 48 800 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: ABC
Modell: Simex 23.1/18-26
Méret: 23.10 R26
Saját tömeg: 200 kg
Helyszín: Dánia Sønderjylland
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 22:32
Befejezés dátuma: 2026-09-04 08:29
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Agroline ID: NF48436
Leírás
Teljes külméret: 1,45 m × 1,45 m × 1,2 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — ABC Simex 23.1/18-26 traktor gumiabroncs

Angol
Year: Unknown
Hours approx: Unknown
CE marked: Yes
Transport dim. (L x W x H) m: 1,45 x 1,45 x 1,20
Weight kg approx: 200
Weight is estimated and non-binding: Yes
Has been mounted on: Unknown
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Farm & Forest Equipment

,
 

Agricultural Equipment

- 10 hole hub. 
- Hub size 270 mm. 
- Hole size 330 mm. 

See more pictures and information - as well as other auctions at kapcsolattartók mutatása ABC Simex 23.1/18-26 - 2 styk
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 301 EUR 2 250 DKK ≈ 109 800 Ft
Traktor gumiabroncs
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
134 EUR ≈ 48 880 Ft
Traktor gumiabroncs
600/70 R30
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Michelin MachXbib traktor gumiabroncs Michelin MachXbib traktor gumiabroncs Michelin MachXbib traktor gumiabroncs
3
134 EUR ≈ 48 880 Ft
Traktor gumiabroncs
600/70 R30
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Trelleborg TM900 traktor gumiabroncs
1
134 EUR ≈ 48 880 Ft
Traktor gumiabroncs
710/70 R42
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
107 EUR ≈ 39 030 Ft
Traktor gumiabroncs
600/70 R30
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
100 EUR ≈ 36 480 Ft
Traktor gumiabroncs
600/70 R30
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Traktor gumiabroncs
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
522 EUR ≈ 190 400 Ft
Traktor gumiabroncs
620/70 R42
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
927 EUR ≈ 338 200 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
520/85 R42
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
468 EUR ≈ 170 700 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
380/85 R30
Dánia, Vojens
XAGRO
Kapcsolatfelvétel az eladóval
254 EUR ≈ 92 660 Ft
Traktor gumiabroncs
16.90 R38
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Traktor gumiabroncs
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Traktor gumiabroncs
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12" 7.00-12 7.00 R12 traktor gumiabroncs
1
Ár érdeklődésre
Traktor gumiabroncs
7.00 R12
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
522 EUR ≈ 190 400 Ft
Traktor gumiabroncs
620/70 R42
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Traktor gumiabroncs
6.00-19
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Traktor gumiabroncs
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
699 EUR ≈ 255 000 Ft
Traktor gumiabroncs
Állapot új
18.40-38
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 673 EUR ≈ 610 300 Ft
Traktor gumiabroncs
710/70R38
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Traktor gumiabroncs
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval