Vontatható billenő talicska ATV-hez

Vontatható billenő talicska ATV-hez
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Vontatható billenő talicska ATV-hez - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 1 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 2 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 3 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 4 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 5 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 6 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 7 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 8 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 9 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 10 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 11 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 12 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 13 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 14 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 15 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 16 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 17 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 18 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 19 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 20 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 21 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 22 - Agroline
Vontatható billenő talicska ATV-hez | Kép 23 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/23
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: talicska
Gyártási év: 2026
Teherbíró képesség: 400 kg
Saját tömeg: 36 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 24 nap 07:46
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 30.
Agroline ID: FJ52146
Részletek:
Angol
Fordítás magyarra
Unused 2026 400kg/200L Towable Tipping Barrow to suit ATV, 6.50-8 Pneumatic Tyres
Leírás
Térfogat: 200 l
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Rendelkezésre áll 1
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Talicska
2026
Állapot új
Térfogat 200 l
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Talicska
2026
Állapot új
Térfogat 200 l
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Talicska
2026
Állapot új
Térfogat 200 l
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
tailcskák gyártási év: -től 2023
árverés Árverés
Talicska
2026
Állapot új
Térfogat 200 l
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Talicska
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Talicska
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 850 EUR ≈ 681 200 Ft
Talicska
2026
Belgium, Egem
PST TRADING
Kapcsolatfelvétel az eladóval
800 EUR ≈ 294 600 Ft
Talicska
2026
Állapot új
8 LE (5.88 kW)
elektromos/dízel
Térfogat 0,3 m³
Franciaország, Saone
Jining Megaload Machinery co., Ltd.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Talicska
Kolumbia, Santander
Soluciones Dinámicas Integrales
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Talicska
Svédország, Deje
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Talicska
Svédország, Långasjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval