Agroline » Szálastakarmány betakarítás gépei értékesítési aukciók » Szénaforgatók értékesítési aukciók » Zagroda szénaforgatók értékesítési aukciók » Zagroda 1350 szénaforgató »

Zagroda 1350 szénaforgató aukción eladó

Zagroda 1350
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Zagroda 1350 szénaforgató - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 1 - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 2 - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 3 - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 4 - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 5 - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 6 - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 7 - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 8 - Agroline
Zagroda 1350 szénaforgató | Kép 9 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/9
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Zagroda
Modell: 1350
Típus: szénaforgató
Gyártási év: 2024
Saját tömeg: 150 kg
Helyszín: Norvégia Aure
Kereskedői cikkszám: 626526
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-03 18:04
Befejezés dátuma: 2026-09-10 22:10
Feltöltés dátuma: ma
Leírás
Hatóterület: 2,7 m
Szükséges vontatási teljesítmény: 20 LE
Teljes külméret: 1,75 m × 1,1 m × 0,8 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Zagroda 1350 szénaforgató

Rotorvender Z1350
Arbeidsbredde 2,7 meter
3-punkt feste
2 stk kraftige hjul i metall
Anbefalt traktorstørrelse fra 20 hk
Dimensjoner ca 175 × 110× 80 cm
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Rönkszállító pótkocsi
2024
Tengelyek 2
Norvégia, Nordkisa
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szénaforgató - szippantós
2024
4 000 km
Teljesítmény 500 LE (368 kW) Teherbírás 15 800 kg Térfogat 18 m³ Kerékképlet 8x4
Norvégia, Nordkisa
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szénaforgató - híd tengely
Norvégia, Alta
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
szénaforgatók Zagroda gyártási év: -től 2021
árverés Árverés
Fahasogató
2024
Norvégia, Grålum
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szénaforgató - aszfaltvágó
2024
Teljesítmény 9.56 kW (13 LE) Vágási mélység 100 mm
Norvégia, Kråkerøy
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Platós félpótkocsi
2024
20 000 km
Teherbírás 35 300 kg Saját tömeg 9 700 kg Tengelyek 3
Norvégia, Stjørdal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szénaforgató - szintezőkanál
2024
Norvégia, Nordstrøno
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,52 EUR 1 000 NOK ≈ 34 060 Ft
Kerék
440/80 R28
Norvégia, Gjerdrum
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 185 EUR 2 000 NOK ≈ 68 130 Ft
Függesztett permetező
2024
A tartály térfogata 1 200 l Hatóterület 15 m
Norvégia, Ringebu
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,52 EUR 1 000 NOK ≈ 34 060 Ft
Szénaforgató - hókotró tolólap
2024
Norvégia, Granli
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Nyergesvontató
2024
145 350 km
Euro 6
Teljesítmény 460 LE (338 kW) Teherbírás 19 250 kg
Norvégia, Tanem
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 626 EUR 50 000 NOK ≈ 1 703 000 Ft
Szénaforgató - lánctalpas kotrógép
2024
1 058 óra
Norvégia, Auli
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Függönyponyvás félpótkocsi
2023
1 234 km
Teherbírás 35 990 kg Tengelyek 3
Norvégia, Åndalsnes
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Andre Planeringsskuffe for hjullaster med BM feste szintezőkanál
1
árverés 92,52 EUR 1 000 NOK ≈ 34 060 Ft
Szénaforgató - szintezőkanál
2025
Norvégia, Brumunddal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 110 EUR 12 000 NOK ≈ 408 800 Ft
Mini traktor
2025
1 óra
Teljesítmény 80.22 LE (58.96 kW) Homlokrakodó
Norvégia, Grimstad
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szénaforgató - lánctalpas minirakodó
2023
200 óra
Norvégia, Bø I Telemark
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 37 100 EUR 401 000 NOK ≈ 13 660 000 Ft
Szénaforgató - lánctalpas kotrógép
2023
1 404 óra
Norvégia, Kvaløya
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Alacsony alvázkeretű pótkocsi
2025
Teherbírás 21 870 kg Saját tömeg 5 205 kg Tengelyek 3
Norvégia, Røyse
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,52 EUR 1 000 NOK ≈ 34 060 Ft
Szénaforgató - homlokrakodó kanál
2025
Norvégia, Årnes
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 83 260 EUR 900 000 NOK ≈ 30 660 000 Ft
Szénaforgató - midi kotrógép
2023
1 388 óra
Norvégia, Eide
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval