Silo silós aukción eladó

Silo
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Silo silós - Agroline
Silo silós | Kép 1 - Agroline
Silo silós | Kép 2 - Agroline
Silo silós | Kép 3 - Agroline
Silo silós | Kép 4 - Agroline
Silo silós | Kép 5 - Agroline
Silo silós | Kép 6 - Agroline
Silo silós | Kép 7 - Agroline
Silo silós | Kép 8 - Agroline
Silo silós | Kép 9 - Agroline
Silo silós | Kép 10 - Agroline
Silo silós | Kép 11 - Agroline
Silo silós | Kép 12 - Agroline
Silo silós | Kép 13 - Agroline
Silo silós | Kép 14 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/14
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: silós
Helyszín: Dánia Aabenraa6624 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-03 18:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 25.
Agroline ID: RB52077
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Silo silós

Silo
På ben
Transport Højde 7,0 meter
Brede på ben 2,0 x 2,0 meter.
Diameter på silo 2,4 meter.
This auction was created by Tom Jensen, on behalf of the selling company.
kapcsolattartók mutatása, +4526164049
Sales commission is included in your bid. Auction charges and VAT is added when applicable.
Payment charges (kr 250,- / EUR 25) will be added.
All invoices have 5 days payment terms.
Payment must be registered before seller can be contacted for collection of purchased items
All purchases must be collected within 21 days.
NOTE! No collection can be made without prior agreement with the seller. Collection code is required.
The auction item is approved by the buyer at collection.
The buyer is responsible for all costs and arrangements with regards to collection, transport and export.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 6 756 EUR 50 500 DKK ≈ 2 465 000 Ft
Silós
2021
elektromos
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 668,90 EUR 5 000 DKK ≈ 244 000 Ft
Silós
1981
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Silós
Norvégia, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Ár érdeklődésre
Silós
2009
Térfogat 0,35 m³
Hollandia, Barneveld
A. Foeth B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 080 EUR ≈ 394 000 Ft
Silós
Állapot új
Lengyelország, Kolno
SID S.C. P. Banach, M. Rejka
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új M-Rol SP5 silós
1
3 067 EUR 13 300 PLN ≈ 1 119 000 Ft
Silós
2026
Állapot új
Térfogat 5 m³
Lengyelország, Odolanów
M-ROL Sp. z o.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új M-Rol SP6 silós
1
3 413 EUR 14 800 PLN ≈ 1 245 000 Ft
Silós
2026
Állapot új
Lengyelország, Odolanów
M-ROL Sp. z o.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Silós
Hollandia, Barneveld
A. Foeth B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 842 EUR 20 000 NOK ≈ 671 800 Ft
Silós
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 600 EUR ≈ 1 313 000 Ft
Silós
2004
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 268 EUR 5 500 PLN ≈ 462 700 Ft
Silós
2026
Lengyelország, Rzędziany
AB Group
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Silós
Litvánia, Joniškis
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 547 200 Ft
Silós
Litvánia, Kelmė
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Silós
2026
Állapot új
Magyarország, Békés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
silós
1
20 000 EUR ≈ 7 296 000 Ft
Silós
2023
Térfogat 2 m³
Franciaország, Châtenois
Kapcsolatfelvétel az eladóval
silós silós silós
3
7 500 EUR ≈ 2 736 000 Ft
Silós
2007
Térfogat 18 m³
Ausztria, Sooß bei Wien
WIN Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új silós
1
Ár érdeklődésre
Silós
Állapot új
Térfogat 50 m³
Spanyolország, Barcelona
COMQUIMA EUROPE
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új M-Rol SP3 silós
1
2 375 EUR 10 300 PLN ≈ 866 400 Ft
Silós
2026
Állapot új
Lengyelország, Odolanów
M-ROL Sp. z o.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Silós
Norvégia, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
900 EUR ≈ 328 300 Ft
Silós
1977
Norvégia, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval