Agroline » Tartozékok értékesítési aukciók » Berendezés a mezőgazdasági gépek értékesítési aukciók » Siló rakodó kanalak értékesítési aukciók » Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál »

2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál aukción eladó

2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 1 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 2 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 3 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 4 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 5 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 6 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 7 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 8 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 9 - Agroline
Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál | Kép 10 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/10
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Gyártási év: 2026
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Indulásig: 10:29
Feltöltés dátuma: tegnap
Agroline ID: AX52168
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: C-XXKZMQ2606059
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Új 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader siló rakodó kanál

Unused 2026 GIYI 72" Wood Grapple Bucket to suit Skidsteer Loader - C-XXKZMQ2606059
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Egyéb berendezések
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 900 EUR ≈ 2 517 000 Ft
Siló rakodó kanál - billenőplatós felépítmény
2026
Állapot új
Térfogat 10 m³
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Rakodódaru
2026
Állapot új
Németország, Porta Westfalica
HD Truck Solutions GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
7 700 EUR ≈ 2 809 000 Ft
Siló rakodó kanál - nyitott platós felépítmény
2026
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 500 EUR ≈ 2 736 000 Ft
Siló rakodó kanál - nyitott platós felépítmény
2026
Állapot új
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 600 EUR ≈ 2 772 000 Ft
Siló rakodó kanál - billenőplatós felépítmény
2026
Állapot új
Térfogat 11 m³
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 900 EUR ≈ 2 882 000 Ft
Siló rakodó kanál - billenőplatós felépítmény
2026
Állapot új
Térfogat 12 m³
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 900 EUR ≈ 2 882 000 Ft
Siló rakodó kanál - billenőplatós felépítmény
2026
Állapot új
Térfogat 12 m³
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 500 EUR ≈ 182 400 Ft
Siló rakodó kanál - autómentő felépítmény
2026
Németország, Gommern Ot Vogelsang
Ár érdeklődésre
Vákuumtartály tárolórész
2026
Állapot új
31.29 LE (23 kW)
Németország, Kirchhundem
ALTRO-Tec GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Vákuumtartály tárolórész
2026
Állapot új
31.29 LE (23 kW)
Németország, Kirchhundem
ALTRO-Tec GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Rauch AXEO 18.1 Q Winterdienststreuer felszerelhető homokszóró új Rauch AXEO 18.1 Q Winterdienststreuer felszerelhető homokszóró új Rauch AXEO 18.1 Q Winterdienststreuer felszerelhető homokszóró
3
9 900 EUR ≈ 3 611 000 Ft
Felszerelhető homokszóró
2026
Állapot új
Németország, Gross-Umstadt
Seippel Landmaschinen GmbH Land-, Forst- und Gartentechnik
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Vákuumtartály tárolórész
2026
Állapot új
Németország, Schmallenberg
MARTINS GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 900 EUR ≈ 2 517 000 Ft
Siló rakodó kanál - billenőplatós felépítmény
2026
Állapot új
Térfogat 10 m³
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 900 EUR ≈ 5 800 000 Ft
Siló rakodó kanál - tartálykocsi karosszéria
2026
Állapot új
Térfogat 12 m³
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 700 EUR ≈ 2 079 000 Ft
Siló rakodó kanál - nyitott platós felépítmény
2026
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 048 EUR ≈ 382 300 Ft
Ponyva
2026
Állapot új
Németország, Kastl
Fliegl Agro-Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 632 EUR ≈ 3 149 000 Ft
Hókotró tolólap
2026
Állapot új
Németország, Kastl
Fliegl Agro-Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
950 EUR ≈ 346 600 Ft
Felszerelhető homokszóró
2026
Állapot új
Németország, Kastl
Fliegl Agro-Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 700 EUR ≈ 2 079 000 Ft
Siló rakodó kanál - billenőplatós felépítmény
2026
Németország, Bovenden
Gassmann GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval