Agroline » Tartozékok értékesítési aukciók » Tartozékok erdészeti gépeket értékesítési aukciók » Rönkfogó kanálak értékesítési aukciók » Engcon rönkfogó kanálak értékesítési aukciók » Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál »

Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál aukción eladó

Engcon med S60-feste og EC-Oil Read
1 388 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál - Agroline
Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál | Kép 1 - Agroline
Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál | Kép 2 - Agroline
Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál | Kép 3 - Agroline
Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál | Kép 4 - Agroline
Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál | Kép 5 - Agroline
Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál | Kép 6 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/6
Induló ár:
1 388 EUR
15 000 NOK
≈ 511 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Engcon
Modell: med S60-feste og EC-Oil Read
Gépüzemóra: 1 óra
Helyszín: Norvégia Veggli
Kereskedői cikkszám: 625498
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 23:24
Befejezés dátuma: 2026-09-08 15:24
Feltöltés dátuma: tegnap
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Engcon med S60-feste og EC-Oil Read rönkfogó kanál

CE-merket: Ja
Karosseritype: Annet
Hyttetype: Lukket
Tilleggshydraulikk: Nei
Samsvarserklæring: Nei
Vedlikeholdsavtale: Nei
produksjonsår: 1
merke: Andre
Hydraulisk tømmerklype fra Engcon med S60-feste og EC-Oil Ready. Kraftig redskap beregnet for håndtering
lasting og flytting av tømmer
stokker og annet trevirke
Spesifikasjoner og utstyr
Fabrikat: Engcon
Type: Hydraulisk tømmerklype
S60-feste
EC-Oil Ready
Hydraulisk åpning og lukking
Hydraulikkslanger og koblinger
Modell: Ukjent
Årsmodell: Ukjent
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
1 388 EUR 15 000 NOK ≈ 511 000 Ft
Rönkfogó kanál - kotrógép kanál
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Billenőforgató
2023
Állapot új
Norvégia, Tromsdalen
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 600 EUR ≈ 1 694 000 Ft
Billenőforgató
2001
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
rönkfogó kanálak Engcon
árverés 1 388 EUR 15 000 NOK ≈ 511 000 Ft
Hidraulikus kalapács
2018
Norvégia, Hønefoss
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 710 EUR 159 000 NOK ≈ 5 416 000 Ft
Billenőforgató
2023
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 384 EUR 69 000 NOK ≈ 2 350 000 Ft
Billenőforgató
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 388 EUR 15 000 NOK ≈ 511 000 Ft
Hidraulikus kalapács
2026
Norvégia, Vinterbro
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Engcon PP3200 Vibroplate laptömörítő Engcon PP3200 Vibroplate laptömörítő
2
árverés Árverés
Laptömörítő
2020
Norvégia, Steinkjer
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Rönkfogó kanál - szintezőkanál
1900
Norvégia, Kristiansand S
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Rönkfogó kanál - törőkanál
1900
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Tolólap
1900
Tolólap szélessége 240 mm
Norvégia, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 850 EUR 20 000 NOK ≈ 681 300 Ft
Rönkfogó kanál - szintezőkanál
2020
Norvégia, Mandal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Rönkfogó kanál - homlokrakodó kanál
1900
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Hidraulikus kalapács
2019
Saját tömeg 300 kg
Norvégia, Buskerud
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Rönkfogó kanál - homlokrakodó kanál
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Rönkfogó kanál - homlokrakodó kanál
1900
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Rönkfogó kanál - kotrógép kanál
1900
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 388 EUR 15 000 NOK ≈ 511 000 Ft
Rönkfogó kanál - mini kotrógép markolókanál
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mekanisk, justerbare gafler daruvilla Mekanisk, justerbare gafler daruvilla Mekanisk, justerbare gafler daruvilla
3
1 388 EUR 15 000 NOK ≈ 511 000 Ft
Rönkfogó kanál - daruvilla
2011
Norvégia, HEIMDAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Rönkfogó kanál - homlokrakodó kanál
Norvégia, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval