Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék aukción eladó

Fyrkantsbalar Hösilage 48 st
18,04 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 1 - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 2 - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 3 - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 4 - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 5 - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 6 - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 7 - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 8 - Agroline
Fyrkantsbalar Hösilage 48 st növényi táplálék | Kép 9 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/9
Induló ár:
18,04 EUR
Nettó ár
200 SEK
≈ 6 580 Ft
22,55 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3265111
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-31 11:17
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Részletek:
Svéd
Fordítás magyarra
Analys gjord:Ja, se bifogat dokumentFritt från mögel och skador:JaSkördedatum: Analys 2025-09-09Skördeomgång: 2Innehåll: Olssons vallfröblandningLämpligt för: HästarAntal balar: 48 stTorrsubstanshalt (TS i %): Se bild på analysFörvaring: Utomhus
Analys gjord:Ja, se bifogat dokumentFritt från mögel och skador:Ja
Skördedatum: Analys 2025-09-09
Skördeomgång: 2
Innehåll: Olssons vallfröblandning
Lämpligt för: Hästar
Antal balar: 48 st
Torrsubstanshalt (TS i %): Se bild på analys
Förvaring: Utomhus
Information om lasthjälp: Traktor
Vikt (kg): Ca 300kg
Bredd: Ca 80 cm
Lasthjälp: Lasthjälp i överenskommelse med säljaren
Hösilaget kommer från en vall som är högst 5 år gammal
Tovább
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 1,56 m, magasság - 0,84 m
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Növényi táplálék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Növényi táplálék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Növényi táplálék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
növényi táplálékok
árverés 324,70 EUR 3 600 SEK ≈ 118 400 Ft
Növényi táplálék
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Kukorica DDGS
1
1 EUR / t ≈ 364,80 Ft
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, m. Kyiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 EUR ≈ 364,80 Ft
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, Cherkasy
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kukoricacsíra Kukoricacsíra Kukoricacsíra
3
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, Cherkasy
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kukoricakorpa (őrölt kukorica, zúzott kukorica, kukoricaliszt, kukoricakeverék) Kukoricakorpa (őrölt kukorica, zúzott kukorica, kukoricaliszt, kukoricakeverék)
2
1 EUR ≈ 364,80 Ft
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, m. Kyiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kukoricaliszt (őrölt kukorica, zúzott kukorica, kukoricadara, kukoricakeverék, kukoricakorpa) Kukoricaliszt (őrölt kukorica, zúzott kukorica, kukoricadara, kukoricakeverék, kukoricakorpa)
2
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, m. Kyiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kukoricacsíra, Kukoricacsíra Kukoricacsíra, Kukoricacsíra Kukoricacsíra, Kukoricacsíra
3
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Csehország
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Barda száraz kukorica nagy zsákokban (DDGS) Barda száraz kukorica nagy zsákokban (DDGS)
2
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, Chortkiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Barda száraz kukorica nagy zsákokban (DDGS) Barda száraz kukorica nagy zsákokban (DDGS)
2
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, m. Kyiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Repcepogácsa Repcepogácsa
2
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Észtország, Tallinn
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Nem granulált búzakorpa Nem granulált búzakorpa Nem granulált búzakorpa
3
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, m. Kyiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Granulált cukorrépapép
1
1 EUR / t ≈ 364,80 Ft
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, m. Kyiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kukoricakorpa (őrölt kukorica, kukoricaliszt, kukoricakeverék)
1
1 EUR / t ≈ 364,80 Ft
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, m. Kyiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Napraforgó torta Napraforgó torta
2
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, Vinnytsia
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Szójaliszt Szójaliszt
2
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, Khmilnyk
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Szójababliszt (nem granulált, pirított) – ukrán eredetű, kiváló minőségű termék Szójababliszt (nem granulált, pirított) – ukrán eredetű, kiváló minőségű termék Szójababliszt (nem granulált, pirított) – ukrán eredetű, kiváló minőségű termék
3
Ár érdeklődésre
Növényi táplálék
Gyártási ország Ukrajna
Ukrajna, m. Kyiv
Frescho Group OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval