Agroline » Kerti gépek értékesítési aukciók » Kerti szerszámok értékesítési aukciók » 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel »

6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel

6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel
50 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel - Agroline
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel | Kép 1 - Agroline
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel | Kép 2 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/2
Induló ár:
50 EUR
Nettó ár
≈ 18 410 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: más kertészeti eszköz
Helyszín: Franciaország Blénod-Lès-Pont-À-Mousson
Kereskedői cikkszám: agora-421906
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 17:00
Befejezés dátuma: 2026-09-14 17:15
Feltöltés dátuma: tegnap
Részletek:
Francia
Fordítás magyarra
Type produit : JARDINIERES RECTANGULAIRES
Etat général : correct
Caractéristiques techniques : avec réserves intégrées et supports accroche fixation dimension hors support L82- l28 - H28
IMPORTANT : RETRAIT AVANT LE 05/08 ou A PARTIR DU 18/08
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : RETRAIT AVANT LE 05/08 ou A PARTIR DU 18/08
Állapot
Állapot: használt
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal
3
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel
2
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal
3
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
más kertészeti eszközök
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal
3
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal
3
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal
3
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel
2
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal
3
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
TÉGLALAP ALAKÚ ÜLTETŐK TÁROLÓREKESZEKKEL ÉS TARTÓKKAL TÉGLALAP ALAKÚ ÜLTETŐK TÁROLÓREKESZEKKEL ÉS TARTÓKKAL TÉGLALAP ALAKÚ ÜLTETŐK TÁROLÓREKESZEKKEL ÉS TARTÓKKAL
3
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet tárolórekeszekkel és tartókkal
3
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel 6 db-os téglalap alakú virágtartó készlet víztartállyal és kiegészítőkkel
2
árverés 50 EUR ≈ 18 410 Ft
Más kertészeti eszköz
Franciaország, Blénod-lès-Pont-à-Mousson
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Pas na narzędzia pigwowiec más kertészeti eszköz Pas na narzędzia pigwowiec más kertészeti eszköz Pas na narzędzia pigwowiec más kertészeti eszköz
3
38,14 EUR 165 PLN ≈ 14 040 Ft
Más kertészeti eszköz
Lengyelország
RosaĆwik
Kapcsolatfelvétel az eladóval
38,14 EUR 165 PLN ≈ 14 040 Ft
Más kertészeti eszköz
Lengyelország
RosaĆwik
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Roses szerszámos öv Roses szerszámos öv Roses szerszámos öv
3
38,14 EUR 165 PLN ≈ 14 040 Ft
Más kertészeti eszköz
Lengyelország
RosaĆwik
Kapcsolatfelvétel az eladóval
FS 4130 – Tijera hidroponia más kertészeti eszköz FS 4130 – Tijera hidroponia más kertészeti eszköz
2
Ár érdeklődésre
Más kertészeti eszköz
Peru, Lima
Agronegocios génesis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Corona AC 8300 – Afilador tungsteno más kertészeti eszköz Corona AC 8300 – Afilador tungsteno más kertészeti eszköz
2
Ár érdeklődésre
Más kertészeti eszköz
Peru, Lima
Agronegocios génesis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kapelusz Garden Flowers más kertészeti eszköz
1
33,51 EUR 145 PLN ≈ 12 340 Ft
Más kertészeti eszköz
Lengyelország
RosaĆwik
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Más kertészeti eszköz
Általános állapot: jó Ár: Kérésre
Hollandia, Nieuwerkerk aan den IJssel
Duijndam Machines
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Husqvarna 541 rb más kertészeti eszköz
1
32,73 EUR 120 000 COP ≈ 12 050 Ft
Más kertészeti eszköz
2024
Állapot új
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Yoyo Bellota Universal más kertészeti eszköz
1
16,37 EUR 60 000 COP ≈ 6 026 Ft
Más kertészeti eszköz
2024
Állapot új
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Kapcsolatfelvétel az eladóval