Agroline » Talajművelő gépek értékesítési aukciók » Kultivátorok értékesítési aukciók » Wibergs kultivátorok értékesítési aukciók » Wibergs B 379 S55-79P kultivátor »

Wibergs B 379 S55-79P kultivátor aukción eladó

Wibergs B 379 S55-79P
26,89 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 1 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 2 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 3 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 4 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 5 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 6 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 7 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 8 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 9 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 10 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 11 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 12 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 13 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 14 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 15 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 16 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 17 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 18 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 19 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 20 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 21 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 22 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 23 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 24 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 25 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 26 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 27 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 28 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 29 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 30 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 31 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 32 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 33 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 34 - Agroline
Wibergs B 379 S55-79P kultivátor | Kép 35 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/35
Induló ár:
26,89 EUR
300 SEK
≈ 9 900 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Wibergs
Modell: B 379 S55-79P
Típus: kultivátor
Gyártási év: 1981
Helyszín: Svédország Gagnef
Kereskedői cikkszám: 273511
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-10 08:56
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Leírás
Teljes külméret: szélesség - 3,8 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Wibergs B 379 S55-79P kultivátor

Fabrikat: Wiberg
Modell: B 379 S55-79P
Arbetsbredd: ca 8 meter
Längd: 2550 mm (med uppfälld dragstång)
Höjd: 2900 mm (uppfälld)
Baujahr: 1984
tillverkare: Wiberg
Harv
Harv med en arbetsbredd på ca 8 meter med stora däck
hydraulisk uppfällning
nya spetsar och efterharv
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kultivátor - aprító henger
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Eke
Felépítmények száma 2 Típus traktorhoz
Svédország, Hallabro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kultivátor
Svédország, Jämjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Kultivátor
Svédország, Jämjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kultivátor
Svédország, Gemla
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 152,40 EUR 1 700 SEK ≈ 56 100 Ft
Kultivátor
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 179,30 EUR 2 000 SEK ≈ 66 000 Ft
Kultivátor - mulcsozó traktor
2004
Hatóterület 2,5 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 448,10 EUR 5 000 SEK ≈ 165 000 Ft
Váltvaforgató eke
1995
Felépítmények száma 4 Típus traktorhoz
Svédország, Gagnef
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 941,10 EUR 10 500 SEK ≈ 346 500 Ft
Kultivátor - tárcsás borona
Hatóterület 6,5 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 896,30 EUR 10 000 SEK ≈ 330 000 Ft
Kultivátor
1995
Svédország, Gagnef
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 555,70 EUR 6 200 SEK ≈ 204 600 Ft
Váltvaforgató eke
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 80,66 EUR 900 SEK ≈ 29 700 Ft
Kultivátor - Cambridge henger
Svédország, Jämjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 358,50 EUR 4 000 SEK ≈ 132 000 Ft
Kultivátor - rugós szárú borona
2010
Típus traktorhoz Hatóterület 12 m
Svédország, Mantorp
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Kultivátor - tárcsás borona
Típus traktorhoz
Svédország, Valdemarsvik
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 179,30 EUR 2 000 SEK ≈ 66 000 Ft
Eke
1996
Felépítmények száma 5 Típus traktorhoz
Svédország, Ockelbo
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 80,66 EUR 900 SEK ≈ 29 700 Ft
Kultivátor - Cambridge henger
Hatóterület 4,5 m
Svédország, Varberg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 62,74 EUR 700 SEK ≈ 23 100 Ft
Eke
Svédország, Kungsäter
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 358,50 EUR 4 000 SEK ≈ 132 000 Ft
Kultivátor
Svédország, Varberg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 923,10 EUR 10 300 SEK ≈ 339 900 Ft
Eke
Felépítmények száma 4
Svédország, Storå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 040 EUR 112 000 SEK ≈ 3 696 000 Ft
Kultivátor
2026
Fogak száma 108
Svédország, Sölvesborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval