Agroline » Talajművelő gépek értékesítési aukciók » Kultivátorok értékesítési aukciók » Kongskilde kultivátorok értékesítési aukciók » Kongskilde 5meter kultivátor »

Kongskilde 5meter kultivátor aukción eladó

Kongskilde 5meter
394,40 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kongskilde 5meter kultivátor - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 1 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 2 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 3 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 4 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 5 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 6 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 7 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 8 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 9 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 10 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 11 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 12 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 13 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 14 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 15 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 16 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 17 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 18 - Agroline
Kongskilde 5meter kultivátor | Kép 19 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/19
Induló ár:
394,40 EUR
Nettó ár
4 400 SEK
≈ 145 200 Ft
493 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kongskilde
Modell: 5meter
Típus: kultivátor
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3272211
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 11:13
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 4.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Kongskilde 5meter kultivátor

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och läckage kan förekomma
Typskylt: Finns men går ej att avläsa
Fäste: 3-punkt
Arbetsbredd (m): 5meter
Transportbredd (m): Som på bild ca 5,5meter
tillverkningsår: Information saknas
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kultivátor
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 17,93 EUR 200 SEK ≈ 6 600 Ft
Kultivátor
Hatóterület 3 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kultivátor
Svédország, Gemla
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 1 076 EUR 12 000 SEK ≈ 396 000 Ft
Kultivátor
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 481 EUR 50 000 SEK ≈ 1 650 000 Ft
Kultivátor
2020
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 152,40 EUR 1 700 SEK ≈ 56 100 Ft
Kultivátor
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 241 EUR 25 000 SEK ≈ 825 000 Ft
Kultivátor
2025
Hatóterület 12 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 885 EUR 54 500 SEK ≈ 1 799 000 Ft
Kultivátor
2024
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 224,10 EUR 2 500 SEK ≈ 82 500 Ft
Kultivátor
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kultivátor
Hatóterület 3,5 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 8,96 EUR 100 SEK ≈ 3 300 Ft
Kultivátor
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 941,10 EUR 10 500 SEK ≈ 346 500 Ft
Kultivátor
1995
Hatóterület 5 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 123 EUR 46 000 SEK ≈ 1 518 000 Ft
Kultivátor
Hatóterület 5 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Kultivátor
1979
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 179,30 EUR 2 000 SEK ≈ 66 000 Ft
Kultivátor
Hatóterület 5,2 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 313,70 EUR 3 500 SEK ≈ 115 500 Ft
Kultivátor
1993
Hatóterület 4,7 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 89,63 EUR 1 000 SEK ≈ 33 000 Ft
Kultivátor
Hatóterület 11 m
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 197,20 EUR 2 200 SEK ≈ 72 600 Ft
Kultivátor
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
350 EUR ≈ 128 900 Ft
Kultivátor
1975
Hatóterület 3 m
Hollandia, Heukelum
Uittenbogerd Heukelum BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 313,70 EUR 3 500 SEK ≈ 115 500 Ft
Kultivátor
2001
Svédország, Bålsta
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval