Agroline » Talajművelő gépek értékesítési aukciók » Kultivátorok értékesítési aukciók » Carre kultivátorok értékesítési aukciók » Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor »

Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor aukción eladó

Carre SARCLERSE SRR-0903-2H
4 500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor - Agroline
Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor | Kép 1 - Agroline
Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor | Kép 2 - Agroline
Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor | Kép 3 - Agroline
Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor | Kép 4 - Agroline
Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor | Kép 5 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
4 500 EUR
Nettó ár
≈ 1 642 000 Ft
5 355 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Carre
Modell: SARCLERSE SRR-0903-2H
Típus: kultivátor
Gyártási év: 2021-01
Helyszín: Németország Langenstein6873 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: a239c8ce832748f5a82748686e2acf69
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-07-21 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-07 12:30
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Carre SARCLERSE SRR-0903-2H kultivátor

Serien-Nr.: 102884, Baujahr: 2021, Leergewicht (kg): 1.086, Ausstattung: gem. Datenblatt, nicht auf Vollständigkeit geprüft, neuwertig
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 8 000 EUR ≈ 2 918 000 Ft
Kultivátor
2021
Németország, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 14 000 EUR ≈ 5 107 000 Ft
Kultivátor
2021
Németország, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
50 932 EUR ≈ 18 580 000 Ft
Kultivátor
2022
Hatóterület 5 m
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kultivátorok Carre gyártási év: -től 2018
12 971 EUR ≈ 4 732 000 Ft
Kultivátor
2023
Hatóterület 3 m Fogak száma 25
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 11 000 EUR ≈ 4 013 000 Ft
Kultivátor
2021
Németország, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 850 EUR ≈ 674 900 Ft
Kultivátor
2022
Németország, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 12 000 EUR ≈ 4 377 000 Ft
Kultivátor
2023
Németország, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 22 000 EUR ≈ 8 025 000 Ft
Kultivátor
2023
Németország, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 900 EUR ≈ 4 341 000 Ft
Kultivátor
2021
Hatóterület 5 m
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
23 681 EUR ≈ 8 639 000 Ft
Kultivátor
2021
Hatóterület 4 m
Németország, Albersdorf
REBO Landmaschinen GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 18 000 EUR ≈ 6 566 000 Ft
Kultivátor
2024
Németország, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 500 EUR ≈ 3 101 000 Ft
Kultivátor
2023
Németország, Cloppenburg
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
28 900 EUR ≈ 10 540 000 Ft
Kultivátor
2021
Németország, Nartum
Agravis Technik Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Lemken Koralin 9/660 KUA kultivátor Lemken Koralin 9/660 KUA kultivátor Lemken Koralin 9/660 KUA kultivátor
3
69 317 EUR ≈ 25 290 000 Ft
Kultivátor
2021
Hatóterület 6,6 m
Németország, Kronach
Kotschenreuther Forst-u.Landtechnik GmbH&Co.KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
53 450 EUR ≈ 19 500 000 Ft
Kultivátor
2021
Németország, Bockel - Gyhum
Fricke Landmaschinen GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
36 000 EUR ≈ 13 130 000 Ft
Kultivátor
2021
Hatóterület 6,6 m
Németország, Holle-Grasdorf
Raiffeisen Technik Mitte GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
40 340 EUR ≈ 14 720 000 Ft
Kultivátor
2021
Hatóterület 6 m Sorok száma 12
Németország, Kunde
Merkantil Export-Import GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 850 EUR ≈ 3 958 000 Ft
Kultivátor
2021
Hatóterület 5 m
Németország, Lanken
Raiffeisen Technik HSL GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 000 EUR ≈ 8 755 000 Ft
Kultivátor
2021
Hatóterület 6 m Sorok száma 8 Üzemi sebesség 25 km/ó
Németország, Friesoythe-Thüle
D.Lankhorst & Co. GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 912 EUR ≈ 4 710 000 Ft
Kultivátor
2021
Hatóterület 5 m
Németország, De-23843 Bad Oldesloe
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval