Agroline » Szálastakarmány betakarítás gépei értékesítési aukciók » Körbála tkeercselők értékesítési aukciók » Tanco körbála tkeercselők értékesítési aukciók » Tanco Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR körbála tkeercselő »

Tanco Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR körbála tkeercselő aukción eladó

Tanco Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Tanco Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR körbála tkeercselő - Agroline
Tanco Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR körbála tkeercselő | Kép 1 - Agroline
Tanco Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR körbála tkeercselő | Kép 2 - Agroline
Tanco Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR körbála tkeercselő | Kép 3 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/3
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Tanco
Modell: Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR
Gyártási év: 2020
Saját tömeg: 630 kg
Helyszín: Norvégia Oslo
Kereskedői cikkszám: 421533
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-30 14:15
Befejezés dátuma: 2026-09-09 14:04
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 31.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Tanco Rundballutpakker/splitter TANCO I75 MULTI SHEAR körbála tkeercselő

merke: Rundballutpakker/splitter
Selger opplyser
I73 BaleShear ble først utviklet av Tanco for bedre å forbedre matingen av rundballer i vintermånedene
Før i73 BaleShear var fôring med rundballer arbeidsintensivt da man måtte forlate førerhuset og manuelt åpne ballen med kniv og deretter gå inn i førerhuset igjen
Denne jobben var tidkrevende
utgjorde sikkerhetsrisiko
var ubehagelig og gjorde gjenvinning av plast til en mer tidkrevende og vanskelig oppgave
Med i73 BaleShear gjør man hele jobben fra lager til kutter/utlegger/fôringsring
Baller opp til 1,55m i diameter plukkes og deles i biter. Plasten holdes av en patentert gripemekanisme uten å stikke hull og eliminerer derfor sannsynligheten for å rive plast
Når ballen er sluppet
kan plastrestene deretter bli kjørt til et avfallspunkt
Tanco I75 Multi Shear Rundballesplitter/silokutter. Ubrukt
Denne holder igjen plast og nett når bunten klippes opp i f.eks formikser
Vekt: 630Kg
Hentes 1425 Ski. Mva tilkommer IKKE
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 55 250 EUR 600 000 NOK ≈ 20 160 000 Ft
Körbála tkeercselő - fúróberendezés
2020
720 óra
Norvégia, Lysekloster
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - lánctalpas kotrógép
2020
2 670 óra
Teljesítmény 90 kW (122 LE) Teherbírás 6 700 kg Ásási mélység 5,2 m
Norvégia, Rena
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - lánctalpas kotrógép
2020
6 980 óra
Teljesítmény 88 kW (120 LE)
Norvégia, Heimdal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - homokszóró felépítmény
2020
Norvégia, Trondheim
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 165 800 EUR 1 800 000 NOK ≈ 60 470 000 Ft
Emelőhorgos teherautó
2020
249 987 km
Teherbírás 17 640 kg Kerékképlet 8x4
Norvégia, Tynset
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 013 EUR 11 000 NOK ≈ 369 500 Ft
Körbála tkeercselő - elektromos vontató
2020
Teherbírás 6 000 kg
Norvégia, Randaberg
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 460,40 EUR 5 000 NOK ≈ 168 000 Ft
Tartálykocsi teherautó
2020
697 728 km
Teljesítmény 650 LE (478 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 17 905 kg
Norvégia, Alvdal
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 078 EUR 66 000 NOK ≈ 2 217 000 Ft
Körbála tkeercselő - diesel aggregátor
2020
3 885 óra
Teljesítmény 43.54 LE (32 kW) Üzemanyag dízel Típus állandó Teljesítmény 40 kVA Feszültség 230/400
Norvégia, Lillehammer
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 223 EUR 35 000 NOK ≈ 1 176 000 Ft
Körbála tkeercselő - nyitott platós felépítmény
2020
Norvégia, Hokksund
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - homokszóró felépítmény
2020
Norvégia, Trondheim
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - minikotró
2020
3 458 óra
Norvégia, Sem
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 460,40 EUR 5 000 NOK ≈ 168 000 Ft
Hűtős teherautó
2019
218 875 km
Euro 6
Teljesítmény 469 LE (345 kW) Üzemanyag benzin Teherbírás 14 190 kg
Norvégia, Oslo
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Univerzális gabonavetőgép
2020
Norvégia, Arneberg
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - felfüggesztés - egyéb alkatrész
Norvégia, Ranheim
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - kerekes rakodó
2020
7 600 óra
Norvégia, Langangen
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - homokszóró felépítmény
2020
Norvégia, Tiller
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Andre Skuffe med s70 feste szintezőkanál Andre Skuffe med s70 feste szintezőkanál Andre Skuffe med s70 feste szintezőkanál
3
árverés 920,90 EUR 10 000 NOK ≈ 335 900 Ft
Körbála tkeercselő - szintezőkanál
2020
Norvégia, Trondheim
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Andre Rippertann - S70 feste lazítógép Andre Rippertann - S70 feste lazítógép Andre Rippertann - S70 feste lazítógép
3
árverés Árverés
Körbála tkeercselő - lazítógép
2020
Norvégia, Trondheim
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 9 209 EUR 100 000 NOK ≈ 3 359 000 Ft
Körbála tkeercselő - billenőplatós felépítmény
2021
Térfogat 13,2 m³
Norvégia, Ålesund
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval