Agroline » Betakarítógépek értékesítési aukciók » Kombájnok értékesítési aukciók » Sampo kombájnok értékesítési aukciók » Sampo 500 kombájn »

Sampo 500 kombájn aukción eladó

Sampo 500
631,30 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Sampo 500 kombájn - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 1 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 2 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 3 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 4 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 5 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 6 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 7 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 8 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 9 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 10 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 11 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 12 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 13 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 14 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 15 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 16 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 17 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 18 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 19 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 20 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 21 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 22 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 23 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 24 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 25 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 26 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 27 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 28 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 29 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 30 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 31 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 32 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 33 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 34 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 35 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 36 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 37 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 38 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 39 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 40 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 41 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 42 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 43 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 44 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 45 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 46 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 47 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 48 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 49 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 50 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 51 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 52 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 53 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 54 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 55 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 56 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 57 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 58 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 59 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 60 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 61 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 62 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 63 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 64 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 65 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 66 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 67 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 68 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 69 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 70 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 71 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 72 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 73 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 74 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 75 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 76 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 77 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 78 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 79 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 80 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 81 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 82 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 83 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 84 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 85 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 86 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 87 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 88 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 89 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 90 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 91 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 92 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 93 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 94 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 95 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 96 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 97 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 98 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 99 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 100 - Agroline
Sampo 500 kombájn | Kép 101 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/101
Induló ár:
631,30 EUR
Nettó ár
7 000 SEK
≈ 230 300 Ft
789,12 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Sampo
Modell: 500
Típus: kombájn
Gyártási év: 1984
Saját tömeg: 3 900 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3269207
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-03 13:02
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Teljes külméret: 7,7 m × 2,8 m × 3,3 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: E 05243

Részletes információk — Sampo 500 kombájn

Information om användning:Se kommentar om användningKommentar om användning:Används som reservtröskaInformation från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och slitage kan förekommaService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
År enligt: Säljare
Däck: Nokia
Däckdimension fram: 16.9-26
Däckdimension bak: 10.00-12
Antal nycklar: 1
Övriga mått: 9 fot Transportlängd 8m Transporthöjd 3. 45 Transportbredd 3m
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
21 000 USD ≈ 6 580 000 Ft ≈ 18 040 EUR
Kombájn
1985
2 000 óra
Ukrajna
AgroTeh
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 300 EUR ≈ 839 000 Ft
Kombájn
1985
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 20 830 EUR 231 000 SEK ≈ 7 599 000 Ft
Kombájn
1995
3 170 óra
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 16 500 EUR 183 000 SEK ≈ 6 020 000 Ft
Kombájn
1997
3 301 óra
Teljesítmény 239 LE (176 kW)
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 28 500 EUR 316 000 SEK ≈ 10 400 000 Ft
Kombájn
2003
2 530 óra
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 63,13 EUR 700 SEK ≈ 23 030 Ft
Kombájn
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
16 500 EUR ≈ 6 019 000 Ft
Kombájn
1987
2 375 óra
Hatóterület 3,3 m
Ukrajna, Bilotserkivskyi raion
TraktorHata
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kombájn
1980
Teljesítmény 82 LE (60.27 kW)
Litvánia, Kaišiadorys
UAB “Kunista”
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 500 EUR ≈ 6 384 000 Ft
Kombájn
1988
Teljesítmény 125 LE (92 kW)
Ukrajna, Zvenyhorodka
TRIDAAGRO NEW
Kapcsolatfelvétel az eladóval
224 900 EUR ≈ 82 040 000 Ft
Kombájn
2019
1 150 óra
Teljesítmény 546 LE (401 kW) Üzemanyag dízel A gabonabunker térfogata 12,5 m³
Svédország
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 182 EUR ≈ 6 633 000 Ft
Kombájn
1984
Hatóterület 4,5 m
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval
22 225 EUR ≈ 8 107 000 Ft
Kombájn
1984
2 702 óra
Lettország, Latvija
Petriks un Ko
Kapcsolatfelvétel az eladóval
New Holland 8080 kombájn New Holland 8080 kombájn New Holland 8080 kombájn
3
15 000 EUR ≈ 5 472 000 Ft
Kombájn
1984
Teljesítmény 180 LE (132 kW) Üzemanyag dízel
Görögország, Mandra
MOYLAS MECHANEMATA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kombájn
1984
Lettország, Riga
Unis SIA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 500 EUR ≈ 4 560 000 Ft
Kombájn
1984
Hatóterület 4,2 m
Németország, Oyten
Fritz Brandt Landmaschinen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
32 000 EUR ≈ 11 670 000 Ft
Kombájn
1984
Teljesítmény 150 LE (110 kW)
Ukrajna, Zvenyhorodka
TRIDAAGRO NEW
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 500 EUR ≈ 2 371 000 Ft
Kombájn
1984
3 815 óra
Teljesítmény 106 LE (78 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Hatóterület 3,6 m
Lettország, Riga
Unis SIA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kombájn
1984
Spanyolország
DESGUACES CASQUERO PARTS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
16 000 USD ≈ 5 013 000 Ft ≈ 13 740 EUR
Kombájn
1984
2 414 óra
Ukrajna
AgroTeh
Kapcsolatfelvétel az eladóval
16 000 EUR ≈ 5 837 000 Ft
Kombájn
1984
1 704 óra
A gabonabunker térfogata 3,5 m³
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval