Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » Yanmar kerekes traktorok értékesítési aukciók » Yanmar YM1802D kerekes traktor »

Yanmar YM1802D kerekes traktor aukción eladó

Yanmar YM1802D
1 750 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Yanmar YM1802D kerekes traktor - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 17 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 18 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 19 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 20 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 21 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 22 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 23 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 24 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 25 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 26 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 27 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 28 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 29 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 30 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 31 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 32 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 33 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 34 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 35 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 36 - Agroline
Yanmar YM1802D kerekes traktor | Kép 37 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/37
Induló ár:
1 750 EUR
Nettó ár
≈ 644 400 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Yanmar
Modell: YM1802D
Típus: kerekes traktor
Gépüzemóra: 1 292 óra
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 352467864
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-14 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Motor
Teljesítmény: 18 LE (13.23 kW)
Üzemanyag: dízel
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: piros

Részletes információk — Yanmar YM1802D kerekes traktor

Magyar
Aukció:
- Határidő: 14 sep. 2026
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
Sorszám: 11358
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Kerekes traktor
935 óra
Teljesítmény 18 LE (13.23 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Kerekes traktor
987 óra
Teljesítmény 17 LE (12.5 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Kerekes traktor
3 371 óra
Teljesítmény 20 LE (14.7 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes traktorok Yanmar
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Kerekes traktor
682 óra
Teljesítmény 18 LE (13.23 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Kerekes traktor
914 óra
Teljesítmény 18 LE (13.23 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Kerekes traktor
1 474 óra
Teljesítmény 17 LE (12.5 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
561 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
1 052 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
830 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
734 óra
Teljesítmény 14 LE (10.29 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Motoros traktor
1 494 óra
Teljesítmény 19 LE (13.97 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Kerekes traktor
1 531 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
370 óra
Teljesítmény 16 LE (11.76 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Kerekes traktor
1 323 óra
Teljesítmény 23 LE (16.91 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Kerekes traktor
2004
641 óra
Teljesítmény 19 LE (13.97 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Kerekes traktor
2 315 óra
Teljesítmény 26 LE (19.11 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Kerekes traktor
2 191 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Kerekes traktor
1 913 óra
Teljesítmény 23 LE (16.91 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Kerekes traktor
1 648 óra
Teljesítmény 25 LE (18.38 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Kerekes traktor
2 602 óra
Teljesítmény 27 LE (19.85 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval