Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » New Holland kerekes traktorok értékesítési aukciók » New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor »

New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor aukción eladó

New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19
48 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor - Agroline
New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
48 000 EUR
Nettó ár
≈ 17 510 000 Ft
57 120 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: New Holland
Típus: kerekes traktor
Gyártási év: 2022-01
Gépüzemóra: 1 979 óra
Össztömeg: 11 500 kg
Helyszín: Németország Cloppenburg6648 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: a231c0a24dee4c89b5b164454dd9db4f
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-07-23 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-03 12:48
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Hárompontos kapcsolórendszer
Motor
Teljesítmény: 210 LE (154 kW)
Üzemanyag: dízel
Tengelyek
Tengelyek: 2
Első tengely: 600/65 R28
Második tengely: 710/70 R38
További opciók
Ülésfűtés
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: sötétkék
További szolgáltatások

Részletes információk — New Holland T7.210 AUTOCOMMAND MY19 kerekes traktor

Baujahr: 2022, Fahrzeug-Ident.-Nr.: HACT7210KND102694, KW: 154, Kraftstoff: Diesel, zul. Gesamtgewicht (kg): 11.500, Ausstattung: Frontlader-Vorrichtung, DAB-Radio, Klimaautomatik, Ledersitze, Sitzheizung, Frontzapfwelle, Reifengröße: vorne: 600/65 R28, hinten: 710/70 R38, Ausstattung gem. Datenblatt, nicht auf Vollständigkeit geprüft, Schäden: umlaufend Gebrauchsspuren, abgelesene Betriebsstunden: 1.979 h, Fahrzeug ist finanziert, Fahrzeugunterlagen werden innerhalb ca. 2-6 Wochen nachgereicht!
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
43 435 EUR ≈ 15 840 000 Ft
Kerekes traktor
2022
150 óra
Sebesség 40 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
47 005 EUR ≈ 17 150 000 Ft
Kerekes traktor
2022
Sebesség 40 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
43 197 EUR ≈ 15 760 000 Ft
Kerekes traktor
2021
2 884 óra
Sebesség 40 km/ó
Németország, De-28816 Stuhr
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
39 626 EUR ≈ 14 460 000 Ft
Kerekes traktor
2021
1 074 óra
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
112 900 EUR ≈ 41 180 000 Ft
Kerekes traktor
2022
950 óra
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Sebesség 40 km/ó
Németország, Kunde
Merkantil Export-Import GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
74 970 EUR ≈ 27 350 000 Ft
Kerekes traktor
2022
700 óra
Sebesség 40 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
118 900 EUR ≈ 43 370 000 Ft
Kerekes traktor
2022
1 699 óra
Teljesítmény 260 LE (191 kW) Sebesség 50 km/ó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Németország, Nartum
Agravis Technik Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
137 921 EUR ≈ 50 310 000 Ft
Kerekes traktor
2022
1 663 óra
Sebesség 50 km/ó
Németország, De-28816 Stuhr
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
85 680 EUR ≈ 31 260 000 Ft
Kerekes traktor
2022
734 óra
Hárompontos kapcsolórendszer Sebesség 40 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
127 300 EUR ≈ 46 440 000 Ft
Kerekes traktor
2022
1 450 óra
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
142 205 EUR ≈ 51 870 000 Ft
Kerekes traktor
2022
2 745 óra
ISOBUS Hárompontos kapcsolórendszer Sebesség 50 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
202 181 EUR ≈ 73 750 000 Ft
Kerekes traktor
2022
Állapot új
1 165 óra
Hárompontos kapcsolórendszer
Németország, Groß-Gerau
ATC Agrartechnikcenter GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
236 800 EUR ≈ 86 380 000 Ft
Kerekes traktor
2022
1 599 óra
Sebesség 50 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
114 240 EUR ≈ 41 670 000 Ft
Kerekes traktor
2022
2 022 óra
Hárompontos kapcsolórendszer Sebesség 50 km/ó
Németország, De-48341 Altenberge
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
106 963 EUR ≈ 39 020 000 Ft
Kerekes traktor
2022
1 005 óra
Németország, 27793 Wildeshausen
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
165 410 EUR ≈ 60 340 000 Ft
Kerekes traktor
2022
968 óra
Kerékképlet 4x4 ISOBUS Sebesség 50 km/ó
Németország, Friedberg
Gruma Nutzfahrzeuge GmbH - Test
Kapcsolatfelvétel az eladóval
152 320 EUR ≈ 55 560 000 Ft
Kerekes traktor
2022
3 011 óra
Sebesség 50 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
41 650 EUR ≈ 15 190 000 Ft
Kerekes traktor
2020
2 280 óra
Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer Sebesség 40 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
New Holland t5 85 kerekes traktor New Holland t5 85 kerekes traktor New Holland t5 85 kerekes traktor
3
47 000 EUR ≈ 17 150 000 Ft
Kerekes traktor
2019
1 100 óra
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
48 790 EUR ≈ 17 800 000 Ft
Kerekes traktor
2023
150 óra
Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Sebesség 40 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval