Layland 704 kerekes traktor aukción eladó

Layland 704
1 398 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Layland 704 kerekes traktor - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
Layland 704 kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/16
Induló ár:
1 398 EUR
Nettó ár
15 500 SEK
≈ 509 900 Ft
1 747,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: kerekes traktor
Gyártási év: 1981
Teherbíró képesség: 3 000 kg
Össztömeg: 6 580 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3265932
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-01 11:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 3,85 m, szélesség - 2,48 m
Motor
Üzemanyag: dízel
Sebességváltó
Típus: kézi
További opciók
Szervokormány: hidraulikus
Kiegészítő berendezés
Teljesítményleadó tengely
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 252216

Részletes információk — Layland 704 kerekes traktor

Information om användning:Se kommentar om användningKommentar om användning:Inköpt från dödsbo, ej provstartadInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Information saknas
tillverkare: Layland
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 1981
År enligt: Säljaren
Typskylt: Saknas
Antal nycklar: 1
Fordonsstatus: Avställd
Antal registrerade ägare: 8
Analoga drifttimmar: 6789 h
motoreffekt: гидравлический
Registrerad hos Transportstyrelsen
Hydrauluttag bak
Trepunktslyft
Hitchkrok
Jordbruksdrag
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 525 EUR 28 000 SEK ≈ 921 100 Ft
Kerekes traktor
1982
Teljesítmény 92.45 LE (67.95 kW) Teherbírás 1 190 kg Kerékképlet 4x4 Sebesség 30 km/ó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Svédország, Boxholm
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 631,30 EUR 7 000 SEK ≈ 230 300 Ft
Kerekes traktor
1981
Teljesítmény 66.62 LE (48.97 kW) Kerékképlet 4x4 Hárompontos kapcsolórendszer Sebesség 30 km/ó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Svédország, Årjäng
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 223 EUR 69 000 SEK ≈ 2 270 000 Ft
Kerekes traktor
2001
Üzemanyag dízel Teherbírás 2 571 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 992 EUR 11 000 SEK ≈ 361 900 Ft
Kerekes traktor
Teljesítmény 58.46 LE (42.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 780 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 698 EUR 41 000 SEK ≈ 1 349 000 Ft
Kerekes traktor
1981
6 114 óra
Teljesítmény 50.31 LE (36.98 kW) Kerékképlet 4x4 Sebesség 25 km/ó
Svédország, Älmhult
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 833 EUR 42 500 SEK ≈ 1 398 000 Ft
Kerekes traktor
1983
8 503 óra
Teljesítmény 96.53 LE (70.95 kW) Kerékképlet 4x4 Sebesség 30 km/ó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Svédország, Ed
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 841 EUR 31 500 SEK ≈ 1 036 000 Ft
Kerekes traktor
1986
Teljesítmény 74.78 LE (54.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 710 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 525 EUR 28 000 SEK ≈ 921 100 Ft
Kerekes traktor
1983
6 849 óra
Teljesítmény 81.58 LE (59.96 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Svédország, Sala
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 443 EUR 16 000 SEK ≈ 526 400 Ft
Kerekes traktor
1979
Teljesítmény 67.98 LE (49.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 820 kg
Svédország, Möklinta
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 541,10 EUR 6 000 SEK ≈ 197 400 Ft
Kerekes traktor
1976
5 667 óra
Teljesítmény 63.9 LE (46.97 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Boxholm
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 390 EUR 26 500 SEK ≈ 871 800 Ft
Kerekes traktor
4 813 óra
Teljesítmény 82.94 LE (60.96 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 860 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
9 018 EUR 100 000 SEK ≈ 3 290 000 Ft
Kerekes traktor
1979
Teljesítmény 73.42 LE (53.97 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Stugun
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 443 EUR 16 000 SEK ≈ 526 400 Ft
Kerekes traktor
1984
5 110 óra
Teljesítmény 59.82 LE (43.97 kW) Teherbírás 7 000 kg Kerékképlet 4x4
Svédország, Filipstad
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 215 EUR 80 000 SEK ≈ 2 632 000 Ft
Kerekes traktor
1984
Teljesítmény 82.94 LE (60.96 kW) Kerékképlet 4x4
Svédország, Mjölby
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 910 EUR 121 000 SEK ≈ 3 981 000 Ft
Kerekes traktor
3 389 óra
Üzemanyag dízel Teherbírás 2 910 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9 289 EUR 103 000 SEK ≈ 3 388 000 Ft
Kerekes traktor
9 353 óra
Teljesítmény 148 LE (109 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 470 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 7 575 EUR 84 000 SEK ≈ 2 763 000 Ft
Kerekes traktor
10 213 óra
Teljesítmény 69.34 LE (50.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 630 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 562 EUR 39 500 SEK ≈ 1 299 000 Ft
Kerekes traktor
6 335 óra
Teljesítmény 61.18 LE (44.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 590 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 300 EUR 25 500 SEK ≈ 838 900 Ft
Kerekes traktor
Üzemanyag dízel Teherbírás 1 040 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Kerekes traktor
9 255 óra
Teljesítmény 72.06 LE (52.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 3 570 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden