Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » John Deere kerekes traktorok értékesítési aukciók » John Deere 6320 SE kerekes traktor »

John Deere 6320 SE kerekes traktor aukción eladó

John Deere 6320 SE
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
John Deere 6320 SE kerekes traktor - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
John Deere 6320 SE kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/11
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: John Deere
Modell: 6320 SE
Típus: kerekes traktor
Gyártási év: 2004
Gépüzemóra: 8 601 óra
Helyszín: Norvégia Trøndelag
Kereskedői cikkszám: 45643
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-07-27 13:00
Befejezés dátuma: 2026-08-06 13:00
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Leírás
Homlokrakodó
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — John Deere 6320 SE kerekes traktor

Selges grunnet lite bruk. Traktoren har vært brukt til lett snøbrøyting siden desember 2022 og har vært i jevnlig drift. Starter og går som den skal. Ingen kjente tekniske mangler
Traktoren leveres med skuffe og har nylig fått utført vedlikehold. Fremstår med normal bruksslitasje og noe overflaterust
men generelt godt holdt
Utført nylig
Utstyr og spesifikasjoner
Dekk og tilbehør
Ingen kjente skader/mangler
Velholdt traktor med normal bruksslitasje. Litt overflaterust rundt omkring
Lokasjon: 7170 Åfjord
Ved salg er vi behjelpelig med transport. Send e-post til kapcsolattartók mutatása for tilbud på frakt
Salgsobjektet selges "som den er"
det er i alle sammenhenger kjøpers risiko dersom budgivningen skjer uten at objektet er testet
besiktiget og eventuelt prøvekjørt
Med forbehold om feil i annonsen
Objektet kan fortsatt bli solgt selv om minstepris ikke oppnås
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
32 500 EUR ≈ 11 860 000 Ft
Kerekes traktor
2004
Teljesítmény 120 LE (88 kW) Kerékképlet 4x4
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
25 000 EUR ≈ 9 120 000 Ft
Kerekes traktor
2005
7 913 óra
Teljesítmény 101 LE (74 kW) Kerékképlet 4x4
Norvégia, Vest-Agder
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 900 EUR ≈ 10 180 000 Ft
Kerekes traktor
2004
Teljesítmény 110 LE (81 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
36 100 EUR ≈ 13 170 000 Ft
Kerekes traktor
2004
Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Norvégia, Buskerud
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2006
10 435 óra
Teherbírás 3 300 kg Homlokrakodó
Norvégia, Godøya
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2004
6 060 óra
Hárompontos kapcsolórendszer
Norvégia, Østfold
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
1980
8 566 óra
Homlokrakodó
Norvégia, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
36 300 EUR ≈ 13 240 000 Ft
Kerekes traktor
2008
40 km
10 276 óra
Teljesítmény 113 LE (83 kW) Teherbírás 3 300 kg Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
29 500 EUR ≈ 10 760 000 Ft
Kerekes traktor
2005
2 587 óra
Teljesítmény 82 LE (60.27 kW) Kerékképlet 4x4
Norvégia, Hordaland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2017
6 020 óra
Homlokrakodó
Norvégia, Steinkjer
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2020
6 550 óra
Teljesítmény 300 LE (221 kW) Kerékképlet 4x4 Sebesség 50 km/ó
Norvégia, Rogaland
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
32 500 EUR ≈ 11 860 000 Ft
Kerekes traktor
2006
Teljesítmény 120 LE (88 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Norvégia, Vest-Agder
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2017
4 910 óra
Teljesítmény 131 LE (96 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer
Norvégia, Innlandet
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2003
9 810 óra
Teljesítmény 128 LE (94 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Norvégia, Finnmark
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
33 500 EUR ≈ 12 220 000 Ft
Kerekes traktor
2006
Teljesítmény 120 LE (88 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Norvégia, Akershus
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 800 EUR ≈ 5 399 000 Ft
Kerekes traktor
2001
Norvégia, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 900 EUR ≈ 10 180 000 Ft
Kerekes traktor
2003
6 300 óra
Teljesítmény 158 LE (116 kW) Teherbírás 4 345 kg Kerékképlet 4x4 Sebesség 50 km/ó
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2006
6 500 óra
Teljesítmény 98 LE (72.03 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Norvégia, Steinkjer
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
39 000 EUR ≈ 14 230 000 Ft
Kerekes traktor
2004
8 560 óra
Teljesítmény 105 LE (77 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Norvégia, Akershus
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 500 EUR ≈ 10 030 000 Ft
Kerekes traktor
2004
9 600 óra
Teljesítmény 224 LE (165 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 4 635 kg Kerékképlet 4x4
Norvégia
Kapcsolatfelvétel az eladóval