Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » John Deere kerekes traktorok értékesítési aukciók » John Deere 6110MC kerekes traktor »

John Deere 6110MC kerekes traktor aukción eladó

John Deere 6110MC
13 530 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
John Deere 6110MC kerekes traktor - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 17 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 18 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 19 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 20 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 21 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 22 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 23 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 24 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 25 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 26 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 27 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 28 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 29 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 30 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 31 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 32 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 33 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 34 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 35 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 36 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 37 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 38 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 39 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 40 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 41 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 42 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 43 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 44 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 45 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 46 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 47 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 48 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 49 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 50 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 51 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 52 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 53 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 54 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 55 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 56 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 57 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 58 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 59 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 60 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 61 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 62 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 63 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 64 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 65 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 66 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 67 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 68 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 69 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 70 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 71 - Agroline
John Deere 6110MC kerekes traktor | Kép 72 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/72
Induló ár:
13 530 EUR
Nettó ár
151 000 SEK
≈ 4 983 000 Ft
16 912,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: John Deere
Modell: 6110MC
Típus: kerekes traktor
Teherbíró képesség: 3 400 kg
Össztömeg: 8 200 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3271583
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 12:15
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 4.
Leírás
Teljes külméret: 5,027 m × 2,3 m × 2,975 m
Motor
Üzemanyag: dízel
Tengelyek
Első tengely: 400/80R28
Hátsó tengely: 480/80R38
További opciók
Légkondicionáló
Szervokormány: hidraulikus
Kiegészítő berendezés
Teljesítményleadó tengely
Üzemanyag előmelegítés
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 1L06110MLEJ793940

Részletes információk — John Deere 6110MC kerekes traktor

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för en begagnad traktorService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiDatum för senast genomförda service:260701Däckens skick:Nyskick
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2015
Typ av hydraulolja: Hydraulolja 46
Däckmodell: BKT
Antal nycklar: 2
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20150608
Antal registrerade ägare: 1
Digitala drifttimmar: 3842 h
motoreffekt: гидравлический
CE-märkt
Kopplingsfri fram och back
Fri retur
Vändbar stol
Dubbelverkande hydrauluttag bak
Trepunktslyft
Hitchkrok
Användarmanual
Servicebok
Skogsutrustad
Redskap
Griplastarkärra Moheda FTG 101 År 2018
Utrustad med kran M40
vinsch
stödben
ramstyrning
risbalja
Extra risgrip
Reservhjul till kärra
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 8,96 EUR 100 SEK ≈ 3 300 Ft
Kerekes traktor
Üzemanyag dízel Teherbírás 1 990 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 13 710 EUR 153 000 SEK ≈ 5 049 000 Ft
Kerekes traktor
2 500 óra
Teljesítmény 36.71 LE (26.98 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 950 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 14 970 EUR 167 000 SEK ≈ 5 511 000 Ft
Kerekes traktor
14 923 óra
Üzemanyag dízel Teherbírás 7 900 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes traktorok John Deere
árverés 6 005 EUR 67 000 SEK ≈ 2 211 000 Ft
Kerekes traktor
4 705 óra
Teljesítmény 43.51 LE (31.98 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 780 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 36 030 EUR 402 000 SEK ≈ 13 270 000 Ft
Kerekes traktor
Teljesítmény 202 LE (149 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 5 350 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 5 646 EUR 63 000 SEK ≈ 2 079 000 Ft
Kerekes traktor
9 839 óra
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 4 180 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 7 529 EUR 84 000 SEK ≈ 2 772 000 Ft
Kerekes traktor
1985
Teljesítmény 132 LE (97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 220 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 5 378 EUR 60 000 SEK ≈ 1 980 000 Ft
Kerekes traktor
1 671 óra
Üzemanyag dízel Teherbírás 2 150 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 63 630 EUR 710 000 SEK ≈ 23 430 000 Ft
Kerekes traktor
5 008 óra
Üzemanyag dízel Teherbírás 5 650 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 15 420 EUR 172 000 SEK ≈ 5 676 000 Ft
Kerekes traktor
1 558 óra
Üzemanyag dízel Teherbírás 1 600 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
60 900 EUR ≈ 22 420 000 Ft
Kerekes traktor
2011
2 000 óra
Teljesítmény 146 LE (107 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 4 100 kg Kerékképlet 4x4
Svédország
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8,96 EUR 100 SEK ≈ 3 300 Ft
Kerekes traktor
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Kerekes traktor
Hárompontos kapcsolórendszer
Svédország
Junora
Kapcsolatfelvétel az eladóval
92 900 EUR ≈ 34 210 000 Ft
Kerekes traktor
2019
3 200 óra
Teljesítmény 155 LE (114 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 4 550 kg Kerékképlet 4x4
Svédország
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
Svédország
Junora
Kapcsolatfelvétel az eladóval
John Deere M1 6230 kerekes traktor John Deere M1 6230 kerekes traktor John Deere M1 6230 kerekes traktor
3
árverés 1 479 EUR 16 500 SEK ≈ 544 500 Ft
Kerekes traktor
2011
Svédország, Norrköping
Budi Auction
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 120 EUR 12 500 SEK ≈ 412 500 Ft
Kerekes traktor
Teljesítmény 47.59 LE (34.98 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 985,90 EUR 11 000 SEK ≈ 363 000 Ft
Kerekes traktor
Teljesítmény 40.79 LE (29.98 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 540 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 4 499 EUR 50 200 SEK ≈ 1 657 000 Ft
Kerekes traktor
1980
5 474 óra
Üzemanyag dízel Teherbírás 3 340 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 581 EUR 28 800 SEK ≈ 950 400 Ft
Kerekes traktor
3 751 óra
Teljesítmény 46.23 LE (33.98 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 690 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden