Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » John Deere kerekes traktorok értékesítési aukciók » John Deere 3140 kerekes traktor »

John Deere 3140 kerekes traktor aukción eladó

John Deere 3140
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
John Deere 3140  kerekes traktor - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 17 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 18 - Agroline
John Deere 3140  kerekes traktor | Kép 19 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/19
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: John Deere
Modell: 3140
Típus: kerekes traktor
Gyártási év: 1983
Gépüzemóra: 8 150 óra
Saját tömeg: 4 770 kg
Helyszín: Norvégia Østfold
Kereskedői cikkszám: 45801
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 10:09
Befejezés dátuma: 2026-09-08 14:00
Feltöltés dátuma: ma
Leírás
Homlokrakodó
Teljes külméret: hosszúság - 4,39 m
Sebességváltó
Márkanév: Power Synchron
Típus: szinkronizált
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: zöld

Részletes információk — John Deere 3140 kerekes traktor

Merke og modell: John Deere 3140 Power Synchron
Selges som repobjekt
Lokasjon 1860 Trøgstad
Ved salg er vi behjelpelig med transport. Send e-post til kapcsolattartók mutatása for tilbud på frakt
Salgsobjektet selges "som den er"
det er i alle sammenhenger kjøpers risiko dersom budgivningen skjer uten at objektet er testet
besiktiget og eventuelt prøvekjørt
Med forbehold om feil i annonsen
Objektet kan fortsatt bli solgt selv om minstepris ikke oppnås
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
6 500 EUR ≈ 2 371 000 Ft
Kerekes traktor
1983
8 218 óra
Kerékképlet 4x4
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
1980
8 566 óra
Homlokrakodó
Norvégia, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 500 EUR ≈ 7 113 000 Ft
Kerekes traktor
1983
Norvégia, Finnmark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
11 200 EUR ≈ 4 086 000 Ft
Kerekes traktor
1980
4 100 óra
Homlokrakodó
Norvégia, Buskerud
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 000 EUR ≈ 4 742 000 Ft
Kerekes traktor
1984
Teljesítmény 70 LE (51.45 kW) Teherbírás 2 305 kg Kerékképlet 4x4 Hárompontos kapcsolórendszer
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 200 EUR ≈ 3 721 000 Ft
Kerekes traktor
1982
Kerékképlet 4x4
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 600 EUR ≈ 4 232 000 Ft
Kerekes traktor
1980
11 201 óra
Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer
Norvégia, Sogn Og Fjordane
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 800 EUR ≈ 1 021 000 Ft
Kerekes traktor
1985
Kerékképlet 4x2
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2017
6 020 óra
Homlokrakodó
Norvégia, Steinkjer
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 400 EUR ≈ 2 699 000 Ft
Kerekes traktor
1979
4 500 óra
Teljesítmény 56 LE (41.16 kW) Teherbírás 785 kg
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2014
10 200 óra
Teljesítmény 249 LE (183 kW) Kerékképlet 4x4
Norvégia, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2013
8 200 óra
Norvégia, Vestfold
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2020
6 550 óra
Teljesítmény 300 LE (221 kW) Kerékképlet 4x4 Sebesség 50 km/ó
Norvégia, Rogaland
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2017
4 910 óra
Teljesítmény 131 LE (96 kW) Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer
Norvégia, Innlandet
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 300 EUR ≈ 3 393 000 Ft
Kerekes traktor
1981
Teljesítmény 62 LE (45.57 kW) Teherbírás 3 290 kg Kerékképlet 4x2 Hárompontos kapcsolórendszer
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
1982
3 100 óra
Norvégia, Innlandet
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 900 EUR ≈ 5 435 000 Ft
Kerekes traktor
1981
Kerékképlet 4x4
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
1985
14 572 óra
Norvégia, Steinkjer
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
1988
Teljesítmény 70 LE (51.45 kW) Kerékképlet 4x4 Hárompontos kapcsolórendszer
Norvégia, Steinkjer
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
21 200 EUR ≈ 7 734 000 Ft
Kerekes traktor
1983
3 166 óra
Kerékképlet 4x4
Norvégia, Aust-Agder
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval