Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » Iseki kerekes traktorok értékesítési aukciók » Iseki TU160F kerekes traktor »

Iseki TU160F kerekes traktor aukción eladó

Iseki TU160F
1 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Iseki TU160F kerekes traktor - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 17 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 18 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 19 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 20 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 21 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 22 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 23 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 24 - Agroline
Iseki TU160F kerekes traktor | Kép 25 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/25
Induló ár:
1 000 EUR
Nettó ár
≈ 368 200 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Iseki
Modell: TU160F
Típus: kerekes traktor
Gépüzemóra: 1 062 óra
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 352466560
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-14 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Motor
Teljesítmény: 15 LE (11.03 kW)
Üzemanyag: dízel
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: kék

Részletes információk — Iseki TU160F kerekes traktor

Magyar
Aukció:
- Határidő: 14 sep. 2026
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
712 óra
Teljesítmény 16 LE (11.76 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
889 óra
Teljesítmény 16 LE (11.76 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Kerekes traktor
565 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes traktorok Iseki
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Kerekes traktor
1 648 óra
Teljesítmény 25 LE (18.38 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Lánctalpas traktor
509 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
1 406 óra
Teljesítmény 27 LE (19.85 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
561 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Kerekes traktor
Állapot új
2 óra
Teljesítmény 14 LE (10.29 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
553 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
1 052 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
389 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
917 óra
Teljesítmény 26 LE (19.11 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Kerekes traktor
6 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
1 260 óra
Teljesítmény 14 LE (10.29 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
830 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
890 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
609 óra
Teljesítmény 14 LE (10.29 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes traktor
761 óra
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 250 EUR ≈ 3 406 000 Ft
Kerekes traktor
2019
549 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Oostrozebeke
JACALIS NV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Kerekes traktor
1 740 óra
Teljesítmény 20 LE (14.7 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Oostrozebeke
JACALIS NV
Kapcsolatfelvétel az eladóval