Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » Ford kerekes traktorok értékesítési aukciók » Ford kerekes traktor »
Ritchie Bros (Spain) S.L.
Ritchie Bros (Spain) S.L.
Készleten: 564 hirdetés
13 éve az Agroline-nál
13 éve az Agroline-nál

Ford kerekes traktor aukción eladó

Ford
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Ford kerekes traktor - Agroline
Ford kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Ford kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Ford kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Ford kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/4
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Ford
Típus: kerekes traktor
Helyszín: Spanyolország Ocana6527 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: D1ED6A32-14DA-31ED-B650-64A84325
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-16 08:00
Befejezés dátuma: 2026-09-17 19:00
Indulásig: 13 nap 12:8
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Leírás
Homlokrakodó
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Kerekes traktor
1999
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2004
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2018
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes traktorok Ford
árverés Árverés
Kerekes traktor
2017
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2012
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2013
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2012
Hárompontos kapcsolórendszer
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2001
Teljesítmény 217 LE (160 kW) Teljesítményleadó tengely fordulatszám 1 000 fordulat/perc
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2002
Teljesítményleadó tengely fordulatszám 1 000 fordulat/perc
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2012
Teljesítményleadó tengely fordulatszám 1 000 fordulat/perc
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2004
Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2018
Hárompontos kapcsolórendszer
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2018
Hárompontos kapcsolórendszer Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2014
Hárompontos kapcsolórendszer Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2010
Homlokrakodó
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2019
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2019
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Massey Ferguson 7S.210 kerekes traktor
1
árverés Árverés
Kerekes traktor
2024
Teljesítmény 210 LE (154 kW) ISOBUS Homlokrakodó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 1 000 fordulat/perc
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2000
Hárompontos kapcsolórendszer Teljesítményleadó tengely fordulatszám 1 000 fordulat/perc
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2025
Teljesítmény 60 LE (44.1 kW)
Spanyolország, Ocana River
Kapcsolatfelvétel az eladóval