Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » Fendt kerekes traktorok értékesítési aukciók » Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1334 hirdetés
8 éve az Agroline-nál
8 éve az Agroline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor aukción eladó

Fendt Farmer 311 LSA
2 500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
További fotók kérése
1/11
Induló ár:
2 500 EUR
Nettó ár
≈ 912 000 Ft
3 025 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Fendt
Modell: Farmer 311 LSA
Típus: kerekes traktor
Gyártási év: 1988
Helyszín: Hollandia Rossum
Kereskedői cikkszám: A1-42631-39
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-10 21:07
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Fendt Farmer 311 LSA kerekes traktor

Angol
110HP 6 cylinder; synchronization good does not scratch; 540/750/1000 PTO; air brakes; 2 dw valves; brake valve; Quick adjustment towbar
License Plate: TGJ-29-K
110PK 6 cilinder
synchronisatie goed krast niet
540/750/1000 Aftakas
luchtremmen
2 dw ventielen
remventiel
snelverstel trekhaak
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
1988
Sebesség 40 km/ó
Hollandia, Westerhoven
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
1990
Hollandia, Grashoek
árverés 5 000 EUR ≈ 1 824 000 Ft
Kerekes traktor
Hollandia, Oirschot
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Kerekes traktor
1990
Hollandia, Elst
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Kerekes traktor
1985
Hollandia, Rossum
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2003
Hollandia, Stroobos
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Kerekes traktor
1985
Hollandia, Amsterdam Sloterdijk
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2005
Hollandia, Twijzel
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2013
Hollandia, Rossum
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2018
Hollandia, Houwerzijl
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2004
Hollandia, Barneveld
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2005
Hollandia, Bleiswijk
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
1999
Hollandia, Houwerzijl
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2008
Hollandia, Rossum
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
1999
Hollandia, De Wijk
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2003
Hollandia, Grou
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2007
Hollandia, Rossum
árverés 2 500 EUR ≈ 912 000 Ft
Kerekes traktor
2012
Hollandia, Veulen
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Kerekes traktor
Hollandia, Ter Apel
árverés 7 500 EUR ≈ 2 736 000 Ft
Kerekes traktor
2019
Hollandia, Gemert