Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » Claas kerekes traktorok értékesítési aukciók » Claas AXION 850 kerekes traktor »

Claas AXION 850 kerekes traktor aukción eladó

Claas AXION 850
8 425 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Claas AXION 850 kerekes traktor - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 17 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 18 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 19 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 20 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 21 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 22 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 23 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 24 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 25 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 26 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 27 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 28 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 29 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 30 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 31 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 32 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 33 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 34 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 35 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 36 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 37 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 38 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 39 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 40 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 41 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 42 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 43 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 44 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 45 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 46 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 47 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 48 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 49 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 50 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 51 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 52 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 53 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 54 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 55 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 56 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 57 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 58 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 59 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 60 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 61 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 62 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 63 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 64 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 65 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 66 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 67 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 68 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 69 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 70 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 71 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 72 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 73 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 74 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 75 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 76 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 77 - Agroline
Claas AXION 850 kerekes traktor | Kép 78 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/78
Induló ár:
8 425 EUR
94 000 SEK
≈ 3 102 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Claas
Modell: AXION 850
Típus: kerekes traktor
Gyártási év: 2007
Gépüzemóra: 6 651 óra
Teherbíró képesség: 4 250 kg
Saját tömeg: 7 750 kg
Össztömeg: 12 000 kg
Helyszín: Svédország Klågerup
Kereskedői cikkszám: 269644
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-15 10:45
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Leírás
Sebesség: 40 km/ó
Teljesítményleadó tengely fordulatszám: 540/540E/1000 fordulat/perc
Teljes külméret: 5,7 m × 2,55 m × 3,2 m
Hajtás típus: összkerékhajtás
Motor
Teljesítmény: 254 LE (187 kW)
Sebességváltó
Típus: kézi
Tengelyek
Tengelyek: 2
Kerékképlet: 4x4
Első tengely: 540/65R28
Második tengely: 650/65R38
További opciók
Légkondicionáló
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Claas AXION 850 kerekes traktor

Fabrikat: CLAAS
Modell: CLAAS AXION 850
Stol: Mekanisk
Antal hydrauluttag bak: 4 dubbelverkande
Antal hydrauluttag fram: 3 dubbelverkande
PTO: 540, 540E, 1000
Registrerat fordon: Traktor
Max hastighet: 40 km/h
Hyttvärme: Dieselvärmare
Drag: Hitchkrok
GPS: Nej
ISOBUS: Nej
Tryckluft: Nej
Marke: CLAAS
Baujahr: 2007
Länge: 5700
Breite: 2550
Leergewicht: 7750
Gesamtgewicht: 12000
Farbe: Lgrön
Euro-Klassifizierung: Miljöklass mk3
Reifengröße hinten: 650/65R38
Maximalbelastung: 4250
Fahrzeugtyp: Traktor
Radstand 1: 2980
bränsle: 4WD
Fri retur
Hydrauliskt bromsuttag
Frontlyft
PTO Front
Fjädrande framaxel
Fjädrande hytt
Traktor
Utrustning
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 12 190 EUR 136 000 SEK ≈ 4 488 000 Ft
Kerekes traktor
2012
6 226 óra
Teljesítmény 175 LE (129 kW) Üzemanyag dízel Homlokrakodó
Svédország, Nora
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 944 EUR 44 000 SEK ≈ 1 452 000 Ft
Kerekes traktor
2005
6 633 óra
Teljesítmény 239 LE (176 kW) Kerékképlet 4x4
Svédország, Klågerup
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 9 411 EUR 105 000 SEK ≈ 3 465 000 Ft
Kerekes traktor
2006
8 693 óra
Teljesítmény 190 LE (140 kW) Kerékképlet 4x4
Svédország, Svenljunga
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes traktorok Claas gyártási év: -től 2004 -ig 2010
árverés Árverés
Kerekes traktor
2007
5 940 óra
Teljesítmény 218 LE (160 kW) Üzemanyag dízel Sebesség 40 km/ó
Svédország, Falköping
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes traktor
2007
8 453 óra
Teljesítmény 167 LE (123 kW) Üzemanyag dízel Sebesség 40 km/ó
Svédország, Säter
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 900 EUR ≈ 10 270 000 Ft
Kerekes traktor
2007
9 820 óra
Kerékképlet 4x4 Sebesség 40 km/ó
Németország, De-48341 Altenberge
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 500 EUR 119 000 PLN ≈ 10 130 000 Ft
Kerekes traktor
2007
7 900 óra
Teljesítmény 224 LE (165 kW)
Lengyelország, Damasławek
HENPASZ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Claas xerion 3300 vc kerekes traktor Claas xerion 3300 vc kerekes traktor Claas xerion 3300 vc kerekes traktor
3
58 905 EUR ≈ 21 690 000 Ft
Kerekes traktor
2007
13 800 óra
Sebesség 50 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
33 510 EUR 145 000 PLN ≈ 12 340 000 Ft
Kerekes traktor
2007
8 000 óra
Euró Euro 3 Teljesítmény 225 LE (165 kW) Üzemanyag dízel ISOBUS Homlokrakodó Sebesség 50 km/ó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Lengyelország, Sieradz
Ate Łukasz Odziemczewski
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 425 EUR 94 000 SEK ≈ 3 102 000 Ft
Motoros traktor
2008
887 óra
Teljesítmény 21.75 LE (15.99 kW) Teherbírás 1 060 kg Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó Sebesség 30 km/ó
Svédország, Moheda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
35 880 EUR ≈ 13 210 000 Ft
Kerekes traktor
2007
8 935 óra
Dánia, Dk-6000 Kolding
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kerekes traktor
2007
7 738 óra
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Sebesség 50 km/ó
Németország, Oyten
Fritz Brandt Landmaschinen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
38 100 EUR ≈ 14 030 000 Ft
Kerekes traktor
2007
12 720 óra
Magyarország, Szolnok
Axiál Kft.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
49 390 EUR ≈ 18 190 000 Ft
Kerekes traktor
2007
6 760 óra
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Homlokrakodó
Németország, Kunde
Merkantil Export-Import GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
23 110 EUR 100 000 PLN ≈ 8 510 000 Ft
Kerekes traktor
2007
7 400 óra
Lengyelország, Nasiłów
tech-rol
Kapcsolatfelvétel az eladóval
33 000 EUR ≈ 12 150 000 Ft
Kerekes traktor
2007
10 821 óra
Kerékképlet 4x4
Lettország, Riga
Unis SIA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
24 270 EUR 105 000 PLN ≈ 8 936 000 Ft
Kerekes traktor
2007
7 100 óra
Teljesítmény 89.73 LE (65.95 kW) Homlokrakodó Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Lengyelország, Damasławek
HENPASZ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kerekes traktor
2007
7 000 óra
Kerékképlet 4x4 Sebesség 42 km/ó
Lengyelország, Kozmin
AGRO-TOMI Tomasz Kęsy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
71 281 EUR ≈ 26 250 000 Ft
Kerekes traktor
2007
7 800 óra
Sebesség 50 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 901 EUR ≈ 10 270 000 Ft
Kerekes traktor
2007
9 950 óra
Kerékképlet 4x4 Sebesség 40 km/ó
Németország, De-48341 Altenberge
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval