Agroline » Traktorok értékesítési aukciók » Kerekes traktorok értékesítési aukciók » Case IH kerekes traktorok értékesítési aukciók » Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor »

Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor aukción eladó

Case IH IH Puma CVX 185
111 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 1 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 2 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 3 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 4 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 5 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 6 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 7 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 8 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 9 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 10 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 11 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 12 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 13 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 14 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 15 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 16 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 17 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 18 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 19 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 20 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 21 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 22 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 23 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 24 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 25 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 26 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 27 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 28 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 29 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 30 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 31 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 32 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 33 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 34 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 35 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 36 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 37 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 38 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 39 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 40 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 41 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 42 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 43 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 44 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 45 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 46 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 47 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 48 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 49 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 50 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 51 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 52 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 53 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 54 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 55 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 56 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 57 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 58 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 59 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 60 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 61 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 62 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 63 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 64 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 65 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 66 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 67 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 68 - Agroline
Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor | Kép 69 - Agroline
További fotók kérése
1/69
Induló ár:
111 000 EUR
830 000 DKK
≈ 40 510 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Case IH
Modell: IH Puma CVX 185
Típus: kerekes traktor
Gyártási év: 2023
Gépüzemóra: 164 óra
Saját tömeg: 7 000 kg
Helyszín: Dánia Lolland Falster
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-31 23:08
Befejezés dátuma: 2026-09-04 08:26
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Agroline ID: YY50160
Leírás
Sebesség: 40 km/ó
Teljes külméret: 5,47 m × 2,06 m × 3,2 m
Motor
Üzemanyag: dízel
Euró: Euro 5
Tengelyek
Tengelyek: 2
További opciók
Légkondicionáló
Parkolássegítő rendszer
Elülső kamera
Állapot
Állapot: használt
További szolgáltatások

Részletes információk — Case IH IH Puma CVX 185 kerekes traktor

Angol
Make: Case
Model: IH Puma CVX 185
Year: 2023
Hours approx: 16,4
HP: 180
Engine emission: Euro 5
Propellant: Diesel
AdBlue: Yes
Aircon: Yes
3. valve: Yes
4. valve: Yes
Drive: 4 WD
PTO rear: Yes
Front lift: Yes
Rear lift: Yes
Reverse Camera: Yes
Driving speed km/h: 40
CE marked: Yes
EPA marked: Yes
Transport dim. (L x W x H) m: 5,47 x 2,06 x 3,2
Weight kg approx: 7,000
Weight is estimated and non-binding: Yes
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Water in the cooler OK: Yes
Engine oil OK: Yes
Engine OK: Yes
Transmission OK: Yes
Brakes OK: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 5
Technical condition (1-5) 5=best: 5
Categories: Farm & Forest Equipment

,
 

Agricultural Equipment

Almost brand new Case IH Puma CVX 185 from 2023 with only 16.4 operating hours – a rare opportunity to secure a state-of-the-art tractor in absolutely new condition without waiting.

The tractor is equipped with the renowned CVX continuously variable transmission, which ensures optimal comfort, fuel economy and precision in all tasks – whether it concerns field work, transport or contractor driving.

Highlights:


Continuously variable CVX transmission
EPA-approved engine – meets modern environmental requirements
High comfort and user-friendly operation
Powerful and versatile tractor for both agriculture and contractor work


The tractor appears new, without wear, and is ready to be put into use directly. Here you get new technology, high performance and operational reliability all in one machine.

Perfect for those who want a strong, modern tractor without paying full new price.

See more photos and information - as well as other auctions at kapcsolattartók mutatása Case IH Puma CVX 185
Teljes megjegyzés mutatása
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 119 700 EUR 895 000 DKK ≈ 43 680 000 Ft
Kerekes traktor
2023
1 300 óra
Teljesítmény 302 LE (222 kW) Üzemanyag dízel Sebesség 43 km/ó
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 37 590 EUR 281 000 DKK ≈ 13 710 000 Ft
Kerekes traktor
2023
5 óra
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Sebesség 40 km/ó
Dánia, Lolland Falster
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 120 100 EUR 897 500 DKK ≈ 43 800 000 Ft
Kerekes traktor
2023
1 940 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 58 330 EUR 436 000 DKK ≈ 21 280 000 Ft
Kerekes traktor
2021
Üzemanyag dízel
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 111 800 EUR 836 000 DKK ≈ 40 800 000 Ft
Kerekes traktor
2022
530 óra
Teljesítmény 771 LE (567 kW) Üzemanyag dízel Sebesség 40 km/ó
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
100 323 EUR ≈ 36 600 000 Ft
Kerekes traktor
2020
3 840 óra
Teljesítmény 409 LE (301 kW) ISOBUS Hárompontos kapcsolórendszer
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
84 267 EUR ≈ 30 740 000 Ft
Kerekes traktor
2025
Teljesítmény 180 LE (132 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
80 253 EUR ≈ 29 280 000 Ft
Kerekes traktor
2021
5 487 óra
Teljesítmény 270 LE (198 kW) Homlokrakodó
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
116 822 EUR ≈ 42 620 000 Ft
Kerekes traktor
2022
155 óra
Kerékképlet 4x4 ISOBUS Sebesség 40 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 147 200 EUR 1 100 000 DKK ≈ 53 680 000 Ft
Kerekes traktor
2023
900 óra
Euró Euro 7 Teljesítmény 305 LE (224 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Sebesség 40 km/ó
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
70 887 EUR ≈ 25 860 000 Ft
Kerekes traktor
2021
3 057 óra
Teljesítmény 158 LE (116 kW) Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
72 225 EUR ≈ 26 350 000 Ft
Kerekes traktor
2020
2 296 óra
Teljesítmény 158 LE (116 kW) Homlokrakodó Hárompontos kapcsolórendszer Teljesítményleadó tengely fordulatszám 540 fordulat/perc
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
109 000 EUR ≈ 39 760 000 Ft
Kerekes traktor
2023
1 593 óra
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
38 775 EUR ≈ 14 140 000 Ft
Kerekes traktor
2026
4 óra
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW)
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
116 500 EUR ≈ 42 500 000 Ft
Kerekes traktor
2023
3 200 óra
Teljesítmény 241 LE (177 kW) Sebesség 40 km/ó
Németország, Molbergen
CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH FIRST CLAAS USED Center
Kapcsolatfelvétel az eladóval
46 803 EUR ≈ 17 070 000 Ft
Kerekes traktor
2026
4 óra
Teljesítmény 75 LE (55.13 kW) Homlokrakodó
Dánia, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
132 009 EUR ≈ 48 160 000 Ft
Kerekes traktor
2022
155 óra
Kerékképlet 4x4 Sebesség 40 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
101 200 EUR ≈ 36 920 000 Ft
Kerekes traktor
2023
775 óra
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
105 000 EUR ≈ 38 300 000 Ft
Kerekes traktor
2023
1 530 óra
Franciaország, Aurice
Groupe Dupuy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
135 660 EUR ≈ 49 490 000 Ft
Kerekes traktor
2022
458 óra
Sebesség 50 km/ó
Németország, De-92536 Pfreimd
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval