Agroline » Gumiabroncsok és felnik értékesítési aukciók » Hóláncok értékesítési aukciók » Gunnebo hóláncok értékesítési aukciók » Gunnebo hólánc »

Gunnebo hólánc aukción eladó

Gunnebo
44,81 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Gunnebo hólánc - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 1 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 2 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 3 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 4 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 5 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 6 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 7 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 8 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 9 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 10 - Agroline
Gunnebo hólánc | Kép 11 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/11
Induló ár:
44,81 EUR
500 SEK
≈ 16 500 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Gunnebo
Típus: hólánc
Helyszín: Svédország Tidaholm
Kereskedői cikkszám: 272752
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 10:16
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 27.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Gunnebo hólánc

Fabrikat: Gunnebo
Slirskydd
Övriga upplysningar
Kedjor /slirskydd
700x22,5
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
5 288 EUR 59 000 SEK ≈ 1 947 000 Ft
Hólánc
Svédország, Stugun
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 929 EUR 55 000 SEK ≈ 1 815 000 Ft
Hólánc
Svédország, Stugun
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Pewag U 3689 Universal 540/65-38 hólánc új Pewag U 3689 Universal 540/65-38 hólánc új Pewag U 3689 Universal 540/65-38 hólánc
3
1 650 EUR ≈ 607 500 Ft
Hólánc
Állapot új
Ausztria, Korneuburg
Lagerhaus Technik-Center GmbH & Co KG company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
249 EUR ≈ 91 680 Ft
Hólánc
Állapot új
Ausztria, Herzogenburg
Lagerhaus/Technik Center
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 567 EUR ≈ 1 313 000 Ft
Hólánc
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
kit de chainage automatique hólánc
1
árverés 300 EUR ≈ 110 500 Ft
Hólánc
Franciaország, Saint-Germain-Du-Bois
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
750 EUR ≈ 276 200 Ft
Hólánc
Szlovákia
ŠamoTex s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
100 EUR ≈ 36 820 Ft
Hólánc
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
370x70 2 ks hrúbka 11 mm hólánc 370x70 2 ks hrúbka 11 mm hólánc
2
500 EUR ≈ 184 100 Ft
Hólánc
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Hólánc
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Pewag Uni ED 600/60 - R28 hólánc
1
1 999 EUR ≈ 736 000 Ft
Hólánc
Állapot új
Németország, Kronach
Kotschenreuther Forst-u.Landtechnik GmbH&Co.KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új RUD Ketten 600/60 R28 hólánc új RUD Ketten 600/60 R28 hólánc
2
1 999 EUR ≈ 736 000 Ft
Hólánc
Állapot új
Németország, Kronach
Kotschenreuther Forst-u.Landtechnik GmbH&Co.KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 000 EUR ≈ 1 473 000 Ft
Hólánc
Finnország, Utti
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
270x100 , hrúbka 10 mm hólánc 270x100 , hrúbka 10 mm hólánc 270x100 , hrúbka 10 mm hólánc
3
200 EUR ≈ 73 640 Ft
Hólánc
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Hólánc
Észtország, Vilusi
MFO OÜ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
159 EUR ≈ 58 540 Ft
Hólánc
Állapot új
Ausztria, Herzogenburg
Lagerhaus/Technik Center
Kapcsolatfelvétel az eladóval
hólánc
1
500 EUR ≈ 184 100 Ft
Hólánc
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 151 EUR ≈ 792 000 Ft
Hólánc
Finnország, Jyväskylä
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 797 EUR ≈ 1 766 000 Ft
Hólánc
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 500 EUR ≈ 2 025 000 Ft
Hólánc
Norvégia, Troms
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval