Agroline » Alkatrészek értékesítési aukciók » Volvo Trucks alkatrészek értékesítési aukciók » Volvo Trucks motoralkatrészek értékesítési aukciók » Volvo Trucks hengerfej tömítések értékesítési aukciók » Volvo Trucks hengerfej tömítés »

Volvo Trucks hengerfej tömítés aukción eladó

Volvo Trucks hengerfej tömítés
98,59 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Volvo Trucks hengerfej tömítés - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 1 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 2 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 3 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 4 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 5 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 6 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 7 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 8 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 9 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 10 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 11 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 12 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 13 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 14 - Agroline
Volvo Trucks hengerfej tömítés | Kép 15 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/15
Induló ár:
98,59 EUR
1 100 SEK
≈ 36 300 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Volvo
Helyszín: Svédország Hörby
Kereskedői cikkszám: 272950
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 11:04
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Volvo Trucks hengerfej tömítés

Fabrikat: Blandat
tillverkare: Blandat
Blandade reservdelar
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 53,78 EUR 600 SEK ≈ 19 800 Ft
Hengerfej tömítés
Svédország, Hörby
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
AGCO V837084523 hengerfej tömítés kombájn-hoz
1
53,49 EUR 2 760 UAH ≈ 19 690 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
V837084523
Ukrajna, Ichnya
PP "Agro-Treyder"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
AGCO 3681E029 hengerfej tömítés Massey Ferguson kerekes traktor-hoz
1
80 EUR ≈ 29 460 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
3681E029 4223241M1
Görögország, Thessaloniki
Pexlivanidis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
AGCO U5LT2300 hengerfej tömítés Massey Ferguson kerekes traktor-hoz
1
348 EUR ≈ 128 100 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
U5LT2300 4224667M91 U5LT0300
Görögország, Thessaloniki
Pexlivanidis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
MAN 10755 00 hengerfej tömítés betakarítógépek-hoz
1
3,20 EUR 165 UAH ≈ 1 177 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
10755 00 Ц0000075497
Ukrajna, Khorostkiv
TOV "Mriya Servis Zapchastini"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
J938267 hengerfej tömítés Case IH kombájn-hoz
1
75 USD ≈ 23 850 Ft ≈ 64,78 EUR
Hengerfej tömítés
Állapot új
J938267 J921850,J921216, J935585,J928168,3938267, J938267AM
Ukrajna, pgt. Yubileynoe
TOV "TD LIDERPARTS"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
87737237 hengerfej tömítés Case IH MH 310  kerekes traktor-hoz
1
85 USD ≈ 27 030 Ft ≈ 73,42 EUR
Hengerfej tömítés
Állapot új
87737237 87737237,87344132,3967059,4937728,3967059, 3943366, 4937728, 4981796, 3943902, 4981330,...
Ukrajna, pgt. Yubileynoe
TOV "TD LIDERPARTS"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Perkins 4224635M91 hengerfej tömítés Massey Ferguson kerekes traktor-hoz
1
68 EUR ≈ 25 040 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
4224635M91 4222864M91 4224346M91 U5LT0202 U5LT0327 U5LT1202
Görögország, Thessaloniki
Pexlivanidis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Perkins 111147751 hengerfej tömítés Penta kerekes traktor-hoz
1
155 EUR ≈ 57 070 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
111147751
Görögország, Thessaloniki
Pexlivanidis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
75 EUR ≈ 27 620 Ft
Hengerfej tömítés
DD600
Írország, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
R81363 hengerfej tömítés John Deere kerekes traktor-hoz
1
VIDEÓ
1,45 EUR 75 UAH ≈ 535,20 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
R81363
Ukrajna
TOV "Mriya Servis Zapchastini"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Perkins U5LT0356 hengerfej tömítés Massey Ferguson kerekes traktor-hoz
1
168 EUR ≈ 61 860 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
U5LT0356 4226476M91
Görögország, Thessaloniki
Pexlivanidis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Perkins 111147761 hengerfej tömítés Penta kerekes traktor-hoz
1
130 EUR ≈ 47 870 Ft
Hengerfej tömítés
Állapot új
111147761
Görögország, Thessaloniki
Pexlivanidis
Kapcsolatfelvétel az eladóval
ZF Gasket 4646.362.027 hengerfej tömítés
1
13 EUR ≈ 4 787 Ft
Hengerfej tömítés
4646.362.027
Írország, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
ZF Gasket 2094.301.009 hengerfej tömítés
1
144 EUR ≈ 53 020 Ft
Hengerfej tömítés
2094.301.009
Írország, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
98 EUR ≈ 36 080 Ft
Hengerfej tömítés
FGPN6008G
Írország, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Комплект прокладок головки блока цилиндров / CYLINDER HEAD GASKE 87772921 hengerfej tömítés Case IH kombájn-hoz
1
175 USD ≈ 55 650 Ft ≈ 151,10 EUR
Hengerfej tömítés
Állapot új
87772921 A78043
Ukrajna, pgt. Yubileynoe
TOV "TD LIDERPARTS"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
John Deere DZ115339 hengerfej tömítés John Deere omplekt prokladok do tekhniky John Deere-hoz
1
1 122 EUR 57 900 UAH ≈ 413 100 Ft
Hengerfej tömítés
DZ115339 DZ115339, 1270E, 1910E, 2854, 3204, 3522
Ukrajna, m. Kyiv
TOV «TORGOVA KOMPANIYa «LAD I MIR AGRO»
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Cylinder head gasket 500054690 hengerfej tömítés Case IH kombájn-hoz
1
325 USD ≈ 103 400 Ft ≈ 280,70 EUR
Hengerfej tömítés
Állapot új
500054690
Ukrajna, pgt. Yubileynoe
TOV "TD LIDERPARTS"
Kapcsolatfelvétel az eladóval