Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Harvesterek értékesítési aukciók » John Deere harvesterek értékesítési aukciók » John Deere 1070G harvester »

John Deere 1070G harvester aukción eladó

John Deere 1070G
40 330 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
John Deere 1070G harvester - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 1 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 2 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 3 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 4 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 5 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 6 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 7 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 8 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 9 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 10 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 11 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 12 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 13 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 14 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 15 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 16 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 17 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 18 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 19 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 20 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 21 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 22 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 23 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 24 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 25 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 26 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 27 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 28 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 29 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 30 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 31 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 32 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 33 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 34 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 35 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 36 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 37 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 38 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 39 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 40 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 41 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 42 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 43 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 44 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 45 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 46 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 47 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 48 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 49 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 50 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 51 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 52 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 53 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 54 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 55 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 56 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 57 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 58 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 59 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 60 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 61 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 62 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 63 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 64 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 65 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 66 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 67 - Agroline
John Deere 1070G harvester | Kép 68 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/68
Induló ár:
40 330 EUR
Nettó ár
450 000 SEK
≈ 14 850 000 Ft
50 412,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: John Deere
Modell: 1070G
Típus: harvester
Gyártási év: 2019
Gépüzemóra: 16 777 220 óra
Össztömeg: 17 500 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3264199
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-03 13:46
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Motor
Teljesítmény: 185 LE (136 kW)
Üzemanyag: dízel
További opciók
Légkondicionáló
Multimédia
GPS
Parkolássegítő rendszer
Tolatókamera
Kiegészítő berendezés
Központi kenés/olajozás
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 1WJ1070GAKL002559
További szolgáltatások

Részletes információk — John Deere 1070G harvester

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Ägt sedan hösten 2019, en ägare (3 chaufförer)
Kommer att användas under auktionstidInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objektKända reparationer och åtgärder:Diffar har bytts
Bytt alla 4 hjulnav
Bytt batterier vintern 25/26Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Går på serviceavtal på John deere på 750 timmar
År enligt: Typskylt
Typ av hydraulolja: Hydraulolja 46
AdBlue: Ja, inkopplat
Antal nycklar: 2
Antal drivande hjul: 6
Kran: John Deere TJ180S10
Räckvidd: 10m
Information om lasthjälp: Påkörning på trailer är möjlig
fordonslängd: 11435
Transporthöjd: 3710
Transportbredd: 2279
CE-märkt
Aggregat John Deere 4,12 med fettsmörjning
Dieselvärmare med telestart
Styrsystem Timbermatic
Dataklave
Solskyddsgardiner
Flerträdshantering
Stubbehandlingsutrustning
Färgmärkning
Driftuppföljning
Brandsläckningssystem
Tankningspump
Påfyllnadspump hydraulolja
Urea
Miljökit
Band och kedjor
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 734 EUR 30 500 SEK ≈ 1 007 000 Ft
Harvester
2021
11 077 óra
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Ár érdeklődésre
Harvester
2019
15 200 óra
Teljesítmény 211 LE (155 kW)
Finnország, Jyväskylä, Keski-Suomi
Komatsu Forest Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Harvester
2019
13 458 óra
Teljesítmény 272 LE (200 kW)
Litvánia, Babtų sen.
UAB "DOJUS Agro"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
harvesterek John Deere gyártási év: -től 2016 -ig 2022
135 000 EUR ≈ 49 710 000 Ft
Harvester
2019
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
164 500 EUR ≈ 60 570 000 Ft
Harvester
2019
11 300 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
145 000 EUR ≈ 53 390 000 Ft
Harvester
2019
10 200 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
169 000 EUR ≈ 62 230 000 Ft
Harvester
2019
7 800 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
148 000 EUR ≈ 54 490 000 Ft
Harvester
2019
11 200 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Harvester
2019
9 940 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Harvester
2019
7 600 óra
Hollandia, Ulft
Hencon Forestry B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
197 500 EUR ≈ 72 720 000 Ft
Harvester
2019
9 800 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
177 500 EUR ≈ 65 360 000 Ft
Harvester
2019
11 300 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Harvester
2019
6 700 óra
Hollandia, Ulft
Hencon Forestry B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
155 000 EUR ≈ 57 070 000 Ft
Harvester
2019
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
138 500 EUR ≈ 51 000 000 Ft
Harvester
2019
13 500 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
145 000 EUR ≈ 53 390 000 Ft
Harvester
2019
13 400 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
157 600 USD ≈ 50 120 000 Ft ≈ 136 100 EUR
Harvester
2019
Chile
GRUPOTUSMAQUINAS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
182 500 EUR ≈ 67 200 000 Ft
Harvester
2019
12 300 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
172 000 EUR ≈ 63 330 000 Ft
Harvester
2020
11 400 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval
137 500 EUR ≈ 50 630 000 Ft
Harvester
2018
11 270 óra
Litvánia, Kazlų Rūdos
Fomisas UAB company
Kapcsolatfelvétel az eladóval