Agroline » Kerti gépek értékesítési aukciók » Fűnyírók értékesítési aukciók » Stiga fűnyírók értékesítési aukciók » Stiga 13.5/98 fűnyíró »

Stiga 13.5/98 fűnyíró aukción eladó

Stiga 13.5/98
54,11 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Stiga 13.5/98 fűnyíró - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 1 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 2 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 3 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 4 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 5 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 6 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 7 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 8 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 9 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 10 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 11 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 12 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 13 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 14 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 15 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 16 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 17 - Agroline
Stiga 13.5/98 fűnyíró | Kép 18 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/18
Induló ár:
54,11 EUR
Nettó ár
600 SEK
≈ 19 740 Ft
67,64 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Stiga
Modell: 13.5/98
Típus: fűnyíró
Gyártási év: 2007
Saját tömeg: 166 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3270720
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 11:21
Feltöltés dátuma: tegnap
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 1,7 m, szélesség - 1,2 m
Motor
Üzemanyag: benzin
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 159260

Részletes információk — Stiga 13.5/98 fűnyíró

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Drivremmen är trasig
Nyckel saknas (startas med skruvmejsel)Service:Information saknas
År enligt: Typskylt
drifttid: Saknas
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 849 EUR 20 500 SEK ≈ 674 400 Ft
Fűnyíró
2008
1 521 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 252,50 EUR 2 800 SEK ≈ 92 110 Ft
Fűnyíró
2004
Teljesítmény 10.47 LE (7.7 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 144,30 EUR 1 600 SEK ≈ 52 640 Ft
Fűnyíró
2007
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
fűnyírók Stiga gyártási év: -től 2004 -ig 2010
árverés 1 217 EUR 13 500 SEK ≈ 444 100 Ft
Fűnyíró
2021
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 667,40 EUR 7 400 SEK ≈ 243 400 Ft
Fűnyíró
2014
Teljesítmény 12.89 LE (9.47 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 333,70 EUR 3 700 SEK ≈ 121 700 Ft
Fűnyíró
2014
8 811 óra
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 63,13 EUR 700 SEK ≈ 23 030 Ft
Fűnyíró
1980
Teljesítmény 3.5 LE (2.57 kW)
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 992 EUR 11 000 SEK ≈ 361 900 Ft
Fűnyíró
2012
1 776 óra
Teljesítmény 20.9 LE (15.36 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 525 EUR 28 000 SEK ≈ 921 100 Ft
Fűnyíró
2020
1 047 óra
Teljesítmény 19.03 LE (13.99 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 198,40 EUR 2 200 SEK ≈ 72 380 Ft
Fűnyíró
1984
2 128 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Fűnyíró
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 450,90 EUR 5 000 SEK ≈ 164 500 Ft
Fűnyíró
2018
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 189,40 EUR 2 100 SEK ≈ 69 090 Ft
Fűnyíró
2025
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 631,30 EUR 7 000 SEK ≈ 230 300 Ft
Fűnyíró
2020
394 óra
Teljesítmény 12.24 LE (9 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 867 EUR 20 700 SEK ≈ 681 000 Ft
Fűnyíró
2020
204 óra
Teljesítmény 13.46 LE (9.89 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 569 EUR 17 400 SEK ≈ 572 400 Ft
Fűnyíró
2025
Teljesítmény 16 LE (11.76 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 946,90 EUR 10 500 SEK ≈ 345 400 Ft
Fűnyíró
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 427 EUR 38 000 SEK ≈ 1 250 000 Ft
Fűnyíró
2022
31 óra
Teljesítmény 21.89 LE (16.09 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 345 EUR 26 000 SEK ≈ 855 300 Ft
Fűnyíró
2019
Teljesítmény 19.03 LE (13.99 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 127 EUR 12 500 SEK ≈ 411 200 Ft
Fűnyíró
1 304 óra
Teljesítmény 20.9 LE (15.36 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden