Agroline » Kerti gépek értékesítési aukciók » Fűnyírók értékesítési aukciók » John Deere fűnyírók értékesítési aukciók » John Deere Mower fűnyíró »

John Deere Mower fűnyíró aukción eladó

John Deere Mower
1 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
John Deere Mower fűnyíró - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 1 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 2 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 3 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 4 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 5 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 6 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 7 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 8 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 9 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 10 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 11 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 12 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 13 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 14 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 15 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 16 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 17 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 18 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 19 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 20 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 21 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 22 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 23 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 24 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 25 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 26 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 27 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 28 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 29 - Agroline
John Deere Mower fűnyíró | Kép 30 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/30
Induló ár:
1 000 EUR
Nettó ár
≈ 364 800 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: John Deere
Modell: Mower
Típus: fűnyíró
Gépüzemóra: 3 180 óra
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 351805319
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-24 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-07 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Motor
Teljesítmény: 34 LE (24.99 kW)
Üzemanyag: dízel
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: zöld

Részletes információk — John Deere Mower fűnyíró

Magyar
Aukció:
- Határidő: 7 sep. 2026
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 750 EUR ≈ 638 400 Ft
Fűnyíró
2014
7 421 óra
Teljesítmény 42 LE (30.87 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Fűnyíró
3 518 óra
Teljesítmény 38 LE (27.93 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Fűnyíró
1996
Teljesítmény 49 LE (36.02 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
fűnyírók John Deere
árverés 4 000 EUR ≈ 1 459 000 Ft
Fűnyíró
2018
2 430 óra
Teljesítmény 33 LE (24.26 kW) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 729 600 Ft
Fűnyíró
90 óra
Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 500 EUR ≈ 1 277 000 Ft
Fűnyíró
962 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 547 200 Ft
Fűnyíró
2023
Állapot új
Üzemanyag elektromos
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 950 EUR ≈ 3 994 000 Ft
Fűnyíró
2021
1 369 óra
Teljesítmény 24 LE (17.64 kW)
Németország, Bad Lauterberg / Barbis
Deppe & Stücker GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Fűnyíró
2020
Hatóterület 4 100 mm
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
árverés 440 EUR ≈ 160 500 Ft
Fűnyíró
2025
Hatóterület 5 500 mm
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
árverés 200 EUR ≈ 72 960 Ft
Fűnyíró
2021
Hatóterület 4 700 mm
Belgium, Depot Deinze
Dome Auctions
árverés 150 EUR ≈ 54 720 Ft
Fűnyíró
2019
Hatóterület 4 600 mm
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
árverés 250 EUR ≈ 91 200 Ft
Fűnyíró
2019
Hatóterület 5 300 mm
Hollandia, Amsterdam
Dome Auctions
új John Deere fűnyíró
1
Ár érdeklődésre
Fűnyíró
2022
Állapot új
Hollandia, Wolphaartdijk
Kraakman B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 117,20 EUR 1 300 SEK ≈ 42 770 Ft
Fűnyíró
2007
Svédország, Eslöv
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
9 240 EUR ≈ 3 371 000 Ft
Fűnyíró
1 óra
Teljesítmény 23 LE (16.91 kW)
Németország, Bad Lauterberg / Barbis
Deppe & Stücker GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új John Deere 260SL fűnyíró új John Deere 260SL fűnyíró új John Deere 260SL fűnyíró
3
Ár érdeklődésre
Fűnyíró
2023
Állapot új
Hollandia, Wolphaartdijk
Kraakman B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 200 EUR ≈ 1 532 000 Ft
Fűnyíró
Állapot új
Hollandia, Hillegom
Kraakman B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
John Deere Mähwerk 60 D Autoconnect fűnyíró John Deere Mähwerk 60 D Autoconnect fűnyíró John Deere Mähwerk 60 D Autoconnect fűnyíró
3
3 000 EUR ≈ 1 094 000 Ft
Fűnyíró
2022
Németország, Hess. Oldendorf
Buchheister Technik GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 822 EUR ≈ 3 218 000 Ft
Fűnyíró
30 óra
Teljesítmény 22 LE (16.17 kW)
Németország, Erfurt
Deppe & Stücker GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval