Agroline » Kerti gépek értékesítési aukciók » Fűnyírók értékesítési aukciók » Husqvarna fűnyírók értékesítési aukciók » Husqvarna R145sv fűnyíró »

Husqvarna R145sv fűnyíró aukción eladó

Husqvarna R145sv
26,89 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Husqvarna R145sv fűnyíró - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 1 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 2 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 3 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 4 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 5 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 6 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 7 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 8 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 9 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 10 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 11 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 12 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 13 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 14 - Agroline
Husqvarna R145sv fűnyíró | Kép 15 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/15
Induló ár:
26,89 EUR
300 SEK
≈ 9 900 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Husqvarna
Modell: R145sv
Típus: fűnyíró
Gyártási év: 2007
Össztömeg: 39 kg
Helyszín: Svédország Stöde
Kereskedői cikkszám: 273505
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 09:46
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Leírás
Teljes külméret: 0,9 m × 0,55 m × 0,5 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Husqvarna R145sv fűnyíró

Fabrikat: Husqvarna
Modell: R145sv
Höjd: ca 500mm
Baujahr: 2007
längd: ca 900mm
Husqvarna
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Sövényvágó
Svédország, Värnamo
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 35,85 EUR 400 SEK ≈ 13 200 Ft
Fűkasza
Svédország, Värnamo
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Sövényvágó
Svédország, Värnamo
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
fűnyírók Husqvarna gyártási év: -től 2004 -ig 2010
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Sövényvágó
Svédország, Värnamo
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 896,30 EUR 10 000 SEK ≈ 330 000 Ft
Fűnyíró traktor
2020
343 óra
Teljesítmény 13.19 LE (9.69 kW)
Svédország, Storå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 134,40 EUR 1 500 SEK ≈ 49 500 Ft
Fűnyíró traktor
2006
Svédország, Hörby
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 340,60 EUR 3 800 SEK ≈ 125 400 Ft
Robotizált fűnyíró
2018
Ajánlott füves terület 240 m²
Svédország, Kättilstorp
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 188,20 EUR 2 100 SEK ≈ 69 300 Ft
Rotációs kapa
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Sövényvágó
Svédország, Söderköping
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 224,10 EUR 2 500 SEK ≈ 82 500 Ft
Robotizált fűnyíró
2018
Ajánlott füves terület 5 000 m²
Svédország, Jönköping
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 313,70 EUR 3 500 SEK ≈ 115 500 Ft
Fűnyíró traktor
2005
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Sövényvágó
1997
Üzemanyag benzin
Svédország, Värnamo
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Fűnyíró - talicska
Svédország, Långasjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 300 EUR ≈ 846 900 Ft
Fűnyíró traktor
2008
Teljesítmény 17.27 LE (12.69 kW)
Norvégia, Sogn Og Fjordane
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval