Agroline » Kerti gépek értékesítési aukciók » Fűnyíró traktorok értékesítési aukciók » John Deere fűnyíró traktorok értékesítési aukciók » John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor »

John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor aukción eladó

John Deere JHON DEER X300R
1 200 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor - Agroline
John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor | Kép 1 - Agroline
John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor | Kép 2 - Agroline
John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor | Kép 3 - Agroline
John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor | Kép 4 - Agroline
John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor | Kép 5 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
1 200 EUR
Nettó ár
≈ 441 800 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: John Deere
Modell: JHON DEER X300R
Gyártási év: 2008
Helyszín: Franciaország Nancy
Kereskedői cikkszám: agora-433469
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-03 11:00
Befejezés dátuma: 2026-09-17 11:00
Feltöltés dátuma: tegnap
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: zöld

Részletes információk — John Deere JHON DEER X300R fűnyíró traktor

marque: JHON DEER
Matériel roulant ? : Oui
Modèle : X300R
Description : PAS DE BATTERIE
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 7 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Fűnyíró traktor - tűzoltóautó
2001
Üzemanyag dízel
Franciaország, Varennes-Vauzelles
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Hatchback
2013
Karosszéria hatchback
Franciaország, Corbas
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 300 EUR ≈ 478 700 Ft
Fűnyíró traktor - szemétszállító
2014
Franciaország, Amiens
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2004
Teljesítmény 65 LE (47.78 kW) Üzemanyag dízel
Franciaország, Cogolin
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2006
216 442 km
Teljesítmény 68 LE (49.98 kW)
Franciaország, Eauze
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 300 EUR ≈ 478 700 Ft
Crossover
30
180 110 km
Teljesítmény 131 LE (96 kW) Karosszéria crossover
Franciaország, Bouc-Bel-Air
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 250 EUR ≈ 460 300 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2021
Franciaország, Orvault
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 250 EUR ≈ 460 300 Ft
Mini traktor
Franciaország, Bagnolet
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Fűnyíró traktor - tűzoltóautó
2001
40 648 km
Üzemanyag dízel
Franciaország, Varennes-Vauzelles
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 098 EUR ≈ 404 300 Ft
Dobozos pótkocsi
Tengelyek 2
Franciaország, Sotteville-lès-Rouen
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 300 EUR ≈ 478 700 Ft
Hatchback
2001
222 140 km
Teljesítmény 69 LE (50.72 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria hatchback
Franciaország, Mably
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Dobozos pótkocsi
Saját tömeg 2 000 kg
Franciaország, Saint-Aubin-lès-Elbeuf
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Fűnyíró traktor - utcaseprő gép
Franciaország, Saint-Aubin-lès-Elbeuf
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 600 EUR ≈ 220 900 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2011
Franciaország, Grand Bourgtheroulde
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Peugeot PARTNER személyautóból átalakított kisteherautó Peugeot PARTNER személyautóból átalakított kisteherautó Peugeot PARTNER személyautóból átalakított kisteherautó
3
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2010
Franciaország, Mont-De-Marsan
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Eurovoirie LAVEUSE locsolókocsi Eurovoirie LAVEUSE locsolókocsi Eurovoirie LAVEUSE locsolókocsi
3
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Fűnyíró traktor - locsolókocsi
1999
Franciaország, Saint-Dizier
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Fűnyíró traktor - elektromos raklapemelő
2009
Franciaország, Marseille
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Teherautó alváz
2017
Franciaország, Saint-Aubin-lès-Elbeuf
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Renault MASCOTT billenős teherautó < 3.5t Renault MASCOTT billenős teherautó < 3.5t Renault MASCOTT billenős teherautó < 3.5t
3
árverés 1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Billenős teherautó < 3.5t
2005
Franciaország, Saint-Priest
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Easy Watts e-stock robogó
1
árverés 1 350 EUR ≈ 497 100 Ft
Robogó
2022
8 000 km
Franciaország, Le Palais
Agorastore
Kapcsolatfelvétel az eladóval