Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Forwarderek értékesítési aukciók » Massey Ferguson forwarderek értékesítési aukciók » Massey Ferguson 35x forwarder »

Massey Ferguson 35x forwarder aukción eladó

Massey Ferguson 35x
5 411 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Massey Ferguson 35x forwarder - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 1 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 2 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 3 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 4 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 5 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 6 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 7 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 8 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 9 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 10 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 11 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 12 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 13 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 14 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 15 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 16 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 17 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 18 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 19 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 20 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 21 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 22 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 23 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 24 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 25 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 26 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 27 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 28 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 29 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 30 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 31 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 32 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 33 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 34 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 35 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 36 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 37 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 38 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 39 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 40 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 41 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 42 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 43 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 44 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 45 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 46 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 47 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 48 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 49 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 50 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 51 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 52 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 53 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 54 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 55 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 56 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 57 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 58 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 59 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 60 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 61 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 62 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 63 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 64 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 65 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 66 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 67 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 68 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 69 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 70 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 71 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 72 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 73 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 74 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 75 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 76 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 77 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 78 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 79 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 80 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 81 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 82 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 83 - Agroline
Massey Ferguson 35x forwarder | Kép 84 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/84
Induló ár:
5 411 EUR
Nettó ár
60 000 SEK
≈ 1 974 000 Ft
6 763,75 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Massey Ferguson
Modell: 35x
Típus: forwarder
Gyártási év: 1964
Gépüzemóra: 280 óra
Össztömeg: 1 740 kg
Szállítási hossz: 7 m
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3268186
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-04 11:30
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Teljes külméret: szélesség - 2,3 m
Szállítási méretek: 7 m × 1,75 m × 2,3 m
Karosszéria
Felépítmény méretei: hosszúság - 3,34 m, szélesség - 1,48 m
Motor
Teljesítmény: 40.79 LE (29.98 kW)
Üzemanyag: dízel
Sebességváltó
Típus: kézi
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: SNMY363163

Részletes információk — Massey Ferguson 35x forwarder

Information om användning:Se kommentar om användningKommentar om användning:Användes senast i skogen för ca 2 år sedanInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Dåligt batteri efter att den har ståttService:Se kommentar om serviceKommentar om service:Olja bytt en gång efter inkörning, har gått ca 200h efter det
Antal drivande hjul: 6
Kran: Egentillverkad
Räckvidd: 4,7m
Rotator: Kellfri (ombyggd)
Grip: Kellfri (ombyggd & förstärkt)
Fordonsstatus: Avställd
Egentillverkad skotare byggd på en Ferguson 35X
Traktorn revoverades i samband med bygget
Motor är renoverad med nya foder
kolvar och lager samt tillbyggd en frontpump
Boggilådor är egentillverkade med dubbla 3/4” kedjor i varje låda
Egentillverkad kran med hydraulisk vinsch
Smatterkoppling på kardan
Lastar ca 5m3
Har gått 280 h efter bygget stod klart
Förstärkningar på grip och kran är gjorda i hardox
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 541,10 EUR 6 000 SEK ≈ 197 400 Ft
Forwarder
1966
Teljesítmény 50.31 LE (36.98 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Robertsfors
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 411 EUR 60 000 SEK ≈ 1 974 000 Ft
Forwarder
1991
Teljesítmény 16.32 LE (12 kW) Üzemanyag benzin Teherbírás 230 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 838,70 EUR 9 300 SEK ≈ 306 000 Ft
Forwarder
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Forwarder
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 923 EUR 43 500 SEK ≈ 1 431 000 Ft
Forwarder
1975
Üzemanyag dízel Teherbírás 1 520 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 45 270 EUR 502 000 SEK ≈ 16 510 000 Ft
Forwarder
2014
197 723 óra
Teljesítmény 59.82 LE (43.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 5 000 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 5 140 EUR 57 000 SEK ≈ 1 875 000 Ft
Forwarder
1975
40 204 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Komatsu 895 8W forwarder Komatsu 895 8W forwarder Komatsu 895 8W forwarder
3
árverés 99 650 EUR 1 105 000 SEK ≈ 36 350 000 Ft
Forwarder
2025
Svédország, Arvika Municipality
Budi Auction
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 541,10 EUR 6 000 SEK ≈ 197 400 Ft
Forwarder
1980
Üzemanyag dízel
Svédország, Robertsfors
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 074 EUR 23 000 SEK ≈ 756 700 Ft
Forwarder
1983
Teljesítmény 19.03 LE (13.99 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Ör
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Forwarder
Svédország
Junora
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 247 EUR 36 000 SEK ≈ 1 184 000 Ft
Forwarder
1974
Teljesítmény 96.53 LE (70.95 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 480 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
9 300 EUR ≈ 3 393 000 Ft
Forwarder
1966
Norvégia, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 338 EUR 10 000 DKK ≈ 488 000 Ft
Forwarder
Üzemanyag dízel
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Forwarder
2024
600 óra
Németország, Leinburg – Diepersdorf
Forstmaschinen Zentrum oHG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Forwarder
2024
140 óra
Norvégia, Troms
Landbruksauksjon.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Komatsu 895 forwarder
1
Ár érdeklődésre
Forwarder
2024
600 óra
Németország, Leinburg – Diepersdorf
Forstmaschinen Zentrum oHG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 823 EUR 51 000 DKK ≈ 2 489 000 Ft
Forwarder
689 óra
Teljesítmény 74.78 LE (54.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 600 kg
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Ár érdeklődésre
Forwarder
2018
12 750 óra
Románia, Braşov
Tractoare de padure
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Prinoth Panther T8 Forwarder
1
Ár érdeklődésre
Forwarder
2015
850 óra
Teljesítmény 205 LE (151 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Forchheim
M. V. Maschinenvertriebs GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval