Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Forwarderek értékesítési aukciók » Lennartsfors forwarderek értékesítési aukciók » Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder »

Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder aukción eladó

Lennartsfors IH Flex 2 2090
9 018 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 1 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 2 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 3 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 4 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 5 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 6 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 7 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 8 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 9 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 10 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 11 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 12 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 13 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 14 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 15 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 16 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 17 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 18 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 19 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 20 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 21 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 22 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 23 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 24 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 25 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 26 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 27 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 28 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 29 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 30 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 31 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 32 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 33 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 34 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 35 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 36 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 37 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 38 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 39 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 40 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 41 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 42 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 43 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 44 - Agroline
Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder | Kép 45 - Agroline
Hirdetni szeretne?
1/45
Induló ár:
9 018 EUR
Nettó ár
100 000 SEK
≈ 3 290 000 Ft
11 272,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Lennartsfors
Modell: IH Flex 2 2090
Típus: forwarder
Gyártási év: 2025
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3270257
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-04 13:28
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 31.
Motor
Márkanév: Honda GX 270
Üzemanyag: benzin
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 2504023
Szín: piros

Részletes információk — Lennartsfors IH Flex 2 2090 forwarder

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, inga kända anmärkningar eller felService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
År enligt: Typskylt
CE-märkt
Utrustad med
Radiostyrd vinsch
(hydraulisk)
Radiostyrd förankringsvinsch
Självavlastande vagn
Belysning
Extra hydraulittag
Timmersax
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
22 090 EUR 245 000 SEK ≈ 8 060 000 Ft
Fahasogató
2023
Rönk maximális hossza 38 cm
Svédország, Stugun
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 682 EUR 63 000 SEK ≈ 2 073 000 Ft
Forwarder
1991
Teljesítmény 16.32 LE (12 kW) Üzemanyag benzin Teherbírás 230 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 255 EUR 25 000 SEK ≈ 822 500 Ft
Erdészeti mulcsozó
2022
Svédország, Anderstorp
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 6 403 EUR 71 000 SEK ≈ 2 336 000 Ft
Forwarder
1974
Teljesítmény 96.53 LE (70.95 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 1 480 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Binderberger WS 700 FBZ PROLINE fahasogató
1
9 500 EUR ≈ 3 466 000 Ft
Fahasogató
2025
Németország, Ladbergen
AGRAVIS Technik BvL GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 297 EUR 92 000 SEK ≈ 3 027 000 Ft
Ágaprító
357 óra
Teljesítmény 37.52 LE (27.58 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 660 EUR 29 500 SEK ≈ 970 500 Ft
Ágaprító
2014
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
9 000 EUR ≈ 3 283 000 Ft
Erdészeti mulcsozó
2025
Olaszország, Rome
OMECO SPA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 838,70 EUR 9 300 SEK ≈ 306 000 Ft
Forwarder
Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 8 207 EUR 91 000 SEK ≈ 2 994 000 Ft
Forwarder
1975
Üzemanyag dízel Teherbírás 1 520 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 45 990 EUR 510 000 SEK ≈ 16 780 000 Ft
Forwarder
2014
197 723 óra
Teljesítmény 59.82 LE (43.97 kW) Üzemanyag dízel Teherbírás 5 000 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 5 321 EUR 59 000 SEK ≈ 1 941 000 Ft
Forwarder
1975
40 204 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 127 EUR 12 500 SEK ≈ 411 200 Ft
Harvester
21 575 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
9 000 EUR ≈ 3 283 000 Ft
Erdészeti mulcsozó
2024
200 óra
Olaszország, Rome
OMECO SPA
Kapcsolatfelvétel az eladóval