MFGSTAR MSC2030F fém hangár aukción eladó

MFGSTAR MSC2030F
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új MFGSTAR MSC2030F fém hangár - Agroline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: fém hangár
Gyártási év: 2026
Saját tömeg: 740 kg
Helyszín: Spanyolország Zaragoza
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-10-15 09:30
Befejezés dátuma: 2026-10-16 19:00
Indulásig: 38 nap 09:10
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 31.
Agroline ID: FW52146
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: MFGSTARCK20300711
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Új MFGSTAR MSC2030F fém hangár

Unused 2026 MFGSTAR MSC2030F 20' x 30' x 12.5' Color Steel Garage - MFGSTARCK20300711
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új KMY Industrial 100x30x20' fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Best Machinery L100' x W50' x H15' High Strength Steel Fram fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Best Machinery L100' x W50' x H15' High Strength Steel Framed fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
új KMY Industrial 100X50X20' fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100X50X20' fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új 2026 Hills Industrial W 20' x  L40' x H 6' Heavy Duty Shelter fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új MFGSTAR MSC2020F fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új MFGSTAR MSC2020F fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új JD 2026 JD Industrial Hunting Lodge, 6' Total Glass Windows Total B fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új 2026 Hills Industrial W 20' x  L40' x H 6' Heavy Duty Shelter fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Best Machinery L100' x W50' x H15' High Strength Steel Framed fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100x50x18' fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100x30x20' fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új MFGSTAR MSC2030F fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új JD MG01 fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100x50x18' fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Best 2026 Best Machinery L100' x W50' x H15' High Strength Steel Fram fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100x50x18' fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Hills Industrial W 20' x  L40' x H 6' Heavy Duty Shelter fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új JD MG01 fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval