KMY Industrial 100'x50'x20' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár aukción eladó

KMY Industrial 100'x50'x20' Galvanized Steel Framed Buildin
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új KMY Industrial 100'x50'x20' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár - Agroline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: fém hangár
Gyártási év: 2026
Helyszín: Egyesült Királyság Dromore
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-10-09 11:00
Befejezés dátuma: 2026-10-10 20:00
Indulásig: 32 nap 09:10
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Agroline ID: VX52165
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Új KMY Industrial 100'x50'x20' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár

Unused 2026 KMY Industrial 100'x50'x20' Galvanized Steel Framed Building (Dark Grey Paint)
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új MFGSTAR MSC2030F fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100'x50'x28' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100'x30'x20' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új MFGSTAR MSC2030F fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100'x30'x28' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 120'x50'x20' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100'x30'x20' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100'x60'x18' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új SKLP SK-SC40 fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100'x50'x20' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100'x50'x20' fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új SKLP SK-SC40 fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial 100'x30'x20' Galvanized Steel Framed fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új 2026 KMY Industrial 100'x50'x18' Galvanized Steel Framed Buildin fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új KMY Industrial fém hangár
1
árverés Árverés
Fém hangár
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval